субота, 6 травня 2017 р.

Поліція Дніпра виявляє факти незаконних вирубок лісу

Протягом чотирьох місяців слідчими внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 кримінальних проваджень, порушених за фактом незаконної вирубки лісу.

У Дніпрі та Дніпропетровській області почастішали випадки незаконного спилу дерев. Одними з найуразливіших районів є Новокодацький, Самарський, Солонянський та Дніпропетровський. У цих районах найбільше лісопосадок, які привертають увагу незаконних лісорубів.

Поліцейські постійно проводять заходи з виявлення зловмисників. Найчастіше вони спилюють дерева у темний час за допомогою бензопил. Вирубують такі породи як дуб, акація, ясен і тополя. Поліцейські затримують чорних лісорубів, вилучають знаряддя спилювання та відкривають кримінальні провадження за фактом знищення дерев та лісу.

Так, у Дніпровському відділі поліції було відкрито 13 кримінальних проваджень, у Новокодацькому відділенні поліції – 3, у Солонянськомувідділенні поліції – 1, у Самарському відділенні поліції – 1 кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). За знищення лісу передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Поліція попереджає про відповідальність за знищення дерев та лісу та закликає громадян припинити займатись несанкціонованою вирубкою лісу.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського відділу поліції
05.05.2017 | 16:13

0 коммент.:

Дописати коментар