понеділок, 8 травня 2017 р.

Україна займає перше місце за смертністю від забрудненого повітряМіністр екології повідомив, що екологічна ситуація в Україні знаходиться в украй жахливому стані.

Міністр екології Остап Семерак вкрай стурбований масштабом екологічних проблем в Україні. За його словами, наша країна посідає перше місце за смертністю від забрудненого повітря. Він також зазначив, що в українських річках майже не залишилося чистої води, а деякі міста просто потопають у відходах. Це пов'язано із тим, що владу не надто цікавлять проблеми екології, хоча це повинно бути в пріоритеті у будь-якої цивілізованої держави.

"Найжахливіше це те, що самі українці самі не розуміють масштабу проблеми. Таке відчуття, що всі живуть за принципом "після нас хоч потоп". Наслідки після видобутку бурштину та вирубки лісів в Карпатах будуть позначатися на екологічній ситуації ще не одне покоління. Те, що робить зараз наша держава - це не екологічна політика і я буду наполягати на проведенні відповідних реформ і повної перебудови екологічної стратегії України. "

- пише Остап Семерак в своєму Facebook

0 коммент.:

Дописати коментар