четвер, 11 травня 2017 р.

Склад робочої групи з питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ



від 10 квітня 2017 року N 200


Про внесення змін до додатка до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 жовтня 2016 року N 377


Відповідно до підпункту 4 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, наказую:

1. Внести зміни до додатка до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 жовтня 2016 року N 377 "Про утворення робочої групи з питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами", виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр                                                              Т. Кутовий



Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики
та продовольства України 18.10.2016 N 377

(у редакції наказу Міністерства аграрної політики
та продовольства України від 10.04.2017 N 200)


Склад

робочої групи з питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами


КУТОВИЙ Тарас Вікторович  - Міністр аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи

ЄДНАК Остап Володимирович - народний депутат України, співголова робочої групи (за згодою)

МАРТИНЮК Максим Петрович - перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, заступник голови робочої групи

ШКУРІН Михайло Михайлович - позаштатний радник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

АРТЕМЧУК Дмитро Вікторович - президент Всеукраїнської асоціації деревообробних підприємств (за згодою)

БАРАБАХ Володимир Станіславович - голова Чернівецької обласної організації профспілки (за згодою)

БЕРЕНШТЕЙН Борис Леонідович - генеральний директор асоціації "Союз бірж України" (за згодою)

БОЛОХОВЕЦЬ Юрій Віталійович - депутат обласної ради, директор державного підприємства "Ніжинське лісове господарство" (за згодою)

БОНДАРЧУК Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу використання та охорони земель сільськогосподарського призначення, удосконалення земельних відносин управління використання та охорони земель сільськогосподарського призначення, удосконалення земельних відносин Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики

БЬОРДЖ Ніколас - керівник торгово-економічного відділу Представництва Європейського Союзу в України (за згодою)

ВАЩЕНКО Андрій Михайлович - експерт Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації (за згодою)

ВЕРХОЛЯК Роман Богданович - голова правління ГО "Вектор права" (за згодою)

ГАЛАБАЛА Ольга Юріївна - депутат Івано-Франківської обласної ради (за згодою)

ГУЖВА Ігор Юрійович - радник народного депутата України Галасюка В. В. (за згодою)

ГОРВАТ Роберт Іванович - народний депутат України (за згодою)

ГРУЗІНСЬКА Ірина Василівна - старший юрист напрямку "Сільське господарство" Офісу ефективного регулювання BRDO (за згодою)

ДЕРЕВ'ЯНКО Юрій Богданович - народний депутат України (за згодою)

ДЗЮБЛИК Павло Володимирович - народний депутат України (за згодою)

ДІДУРА Арсен Володимирович - депутат обласної ради, заступник голови Чернігівської обласної ради (за згодою)

ДОРОШ Володимир Ілліч - голова правління ВГО "Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні" (за згодою)

ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович - народний депутат України (за згодою)

ЗАБЛОЦЬКИЙ Андрій Володимирович - керівник напрямку "Сільське господарство" Офісу ефективного регулювання BRDO (за згодою)

ЗЮСС Вінфрід - експерт-еколог, Австрія (за згодою)

КАРПУК Анатолій Іванович - голова Громадської ради при Держлісагентстві, експерт-консультант Адвокатського об'єднання "Адвокатське та ріелтерське об'єднання України" (за згодою)

КОГУТ Микола Васильович - голова Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини (за згодою)

КРАВЕЦЬ Павло Васильович - голова непідприємницького товариства "Товариство лісової сертифікації в Україні" (за згодою)

КРАМАРЕНКО Ігор Валентинович - радник Патронатної служби Міністра аграрної політики та продовольства України

КРИВЕНКО Вадим Валерійович - народний депутат України (за згодою)

КРИВОВ'ЯЗИЙ Степан Йосипович - голова ЦК Професійної спілки працівників лісового господарства України (за згодою)

КУЗЬМЕНКО Євген Олександрович - координатор Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації (за згодою)

КУЛІНІЧ Олег Іванович - народний депутат України (за згодою)

КУРІЙ Василь Васильович - депутат Старосамбірської районної ради Львівської області (за згодою)

ЛАВРИНЕНКО Ігор Олександрович - експерт Офісу ефективного регулювання BRDO (за згодою)

ЛАКИДА Петро Іванович - директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України (за згодою)

ЛИТВИНЮК Іван Ксенофонтович - голова Громадської спілки "Асоціація деревообробників Волині" (за згодою)

ЛІСОВИЙ Віталій Митрофанович - голова Хмельницької обласної організації профспілки (за згодою)

ЛОЗИЦЬКИЙ Валерій Григорович - голова асоціації лісозаготівельних деревообробних підприємств Чернігівської області "Чернігівлісдеревпром" (за згодою)

ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович - народний депутат України (за згодою)

ЛЮШНЯК Микола Володимирович - народний депутат України (за згодою)

МАЛАНДІЙ Данііл Михайлович - голова біржового комітету ТСБ "Сумська ресурсна біржа" (за згодою)

МАРЧЕНКО Сергій Михайлович - заступник Міністра фінансів України (за згодою)

МАРЧУК Юрій Миколайович - національний координатор програми ФЛЕГ, завідувач кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування України (за згодою)

МІРОШНІЧЕНКО Іван Володимирович - народний депутат України (за згодою)

МІЦКЕВИЧ Валерій Володимирович - керівник товарної біржі "Всеукраїнська лісова біржа" (за згодою)

МІЩЕНКО Сергій Григорович - народний депутат України (за згодою)

НЕФЬОДОВ Максим Євгенович - перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (за згодою)

ОЛІЙНИК Артем Олександрович - завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції

ОЛІЙНИК Євген Миколайович - член правління Біоенергетичної асоціації України (за згодою)

ОНИСЬКІВ Андрій Петрович - громадський активіст (за згодою)

ПОПКОВ Михайло Юрійович - експерт програми ФЛЕГ (за згодою)

ПРИСЯЖНЮК Олександр Анатолійович - народний депутат України (за згодою)

РОМАНОВСЬКИЙ Володимир Францевич - начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Державного агентства лісових ресурсів України

СЕМЕСЬКО Лариса Анатоліївна - голова Миколаївської обласної організації профспілки (за згодою)

СКОВЕРА Анатолій Гнатович - керівник Відділу протидії корупції Волинського відділення ГО "Об'єднання ветеранів розвідки України" (за згодою)

СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Миколайович - голова Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття (за згодою)

СОЛЯНИК Костянтин Феліксович - експерт, член Громадської організації "Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан" (за згодою)

СТЕПАНЮК Віталій Ростиславович - начальник управління використання та охорони земель сільськогосподарського призначення, удосконалення земельних відносин Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики

СУТТЕР Мікаел - представник Агенції з охорони навколишнього середовища, Австрія (за згодою)

ТКАЧ Віктор Петрович - директор Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького (за згодою)

ТКАЧУК Володимир Ілліч - голова Житомирської обласної організації профспілки (за згодою)

ТОМАХІН Михайло Лоранович - директор Департаменту охорони природних ресурсів Міністерства екології та природних ресурсів України (за згодою)

ЦУПРИК Богдан Мирославович - голова Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації (за згодою)

ШАФАРЕНКО Юрій Анатолійович - начальник Управління заміщення традиційних видів палива Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (за згодою)

ШЕМОНАЄВ Вадим Юрійович - голова Спілки фанерних підприємств (за згодою)

ШУТЯК Софія Володимирівна - юрисконсульт 1-ої категорії Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" (за згодою)

ЮРЧИШИН Петро Васильович - народний депутат України (за згодою)

ЮШКЕВИЧ Христина Василівна - т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України
____________


http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FN030300.html

0 коммент.:

Дописати коментар