субота, 20 травня 2017 р.

Команда Znaydeno! прийняла участь у Міжнародній конференції GISTECH.UA-201718 травня у Києві відбувся міжнародний бізнес-форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (GISTECH.UA), організатором якої виступила компанія TVIS. Офіційним партнером події виступив стартап Znaydeno!

Серед більше 30 доповідачів проект Znaydeno! виявився одним з найзахоплюючих, оскільки дозволяє виявляти незаконні вирубки лісових угідь та нецільового використання земель сільськогосподарського призначення у режимі реального часу. Крім того, стартап дозволяє визначити місця несанкціонованої утилізації сміття та порушення меж земельних угідь.

За словами співзасновника Znaydeno! Вадима Остапенко, проект дозволить виявляти та оперативно реагувати правоохоронним органам, громадським активістам та журналістам на випадки незаконних вирубок лісів.

«Сервіс дозволить слідкувати за подібними порушеннями і виявляти їх якнайшвидше. Досі такої практики у регулюванні лісової галузі не було. Також супутниковий моніторинг стану посівів дозволить вести спостереження за нецільовим використанням земельних ресурсів, порушенням земельних меж та сівозмін, що призводять до деградації ґрунтів», — повідомив він.

Цього року конференція зібрала близько 245 учасників більш ніж зі 144 організацій: спеціалістів даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представників земельної галузі та державних служб. У рамках івенту були представлені інноваційні рішення у геоінформаційній індустрії.

Довідково: Геоінформаці́йні техноло́гії — ГІС-технології — технологічна основа створення географічних інформаційних систем, що дозволяють реалізувати їхні функціональні можливості.
Дистанційне зондування Землі (ДЗЗ) — спостереження поверхні Землі авіаційними і космічними засобами, оснащеними різноманітними видами знімальної апаратури.https://znaydeno.com.ua/blog/komanda-znaydeno-prijnyala-uchast-u-mizhnarodnij-konferentsii-gistechua-2017

18.05.2017

На iForum-2017 відбудеться фінал конкурсу ІТ-проектів з е-демократії


На iForum-2017 відбудеться фінал конкурсу ІТ-проектів з е-демократії


Фінал другого циклу інкубації IT-проектів від програми EGAP пройде з 16:00 по 18:00 у секції Відеоблогінг/Кіберспорт (https://2017.iforum.ua/schedule/).

У заключному пітчингу візьмуть участь 14 найкращих проектів за 4 напрямками: освіта, екологія, інфраструктура та агропромисловість.

Проекти вже отримали по 2 тис доларів посівних інвестицій та у фіналі отримають призові гроші на загальну суму $80 тис.

Серед фіналістів, за яких ви зможете проголосувати на iForum'i:

Розумна країна– сервіс контролю якості надання послуг державними підприємствами (CaaS);

EcoInfo– е-платформа моніторингу атмосферного повітря в точці місцезнаходження (MaaS);

Znaydeno– е-сервіс візуалізації для моніторингу та контролю використання земель, вирубки лісів, несанкціонованої утилізації сміття (MaaS);

CASERS.org. Real cases from real companies– сервіс взаємодії освітньо-навчальних закладів та бізнесу, який вирішує проблему практичності знань;

Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine– соціальна платформа з переробки пластику на корисні речі, яка має на меті створення банку пластику через краудфандингову платформу та пункти збору;

Fractal Tools– освітня платформа технологічної творчості для не-професіоналів;

Є-Мова– платформа вивчення української мови, яка працює з російськомовними українцями, українцями у прифронтовій зоні та іноземцями;

iLearn– безкоштовна онлайн-платформа для підготовки до ЗНО;

Animal-id.info UA– міжнародна база ідентифікації тварин, яка об´єднує національні та локальні бази ідентифікованих тварин, а також працює з реєстром тварин, котрі перебувають у неволі;

— Safeway – система контролю безпеки пасажирських перевезень;

G.MIAN– система автоматичних пробовідбірників для аналізу якості зерносумішей;

Буквик – друг дошколенка– програма навчання для дошкільнят, яка містить живий зошит та мобільний додаток;

АгроЯрд– маркетплейс для аграріїв з можливістю укладати електронні контракти;

Smarttickets– е-сервіс єдиного квитка, що дозволяє прокласти маршрут з різними видами транспорту та отримати електронний квиток.


Нагадємо, що у програмі iForum такі тематичні напрями:

— Інтернет-бізнес / Стартапи

— Реклама і просування

— Інтернет-технології

— Освітні технології майбутнього / Інновації

Серед нових тематик, які запроваджені цього року в експериментальному режимі, – Відеоблоги/Кіберспорт та CRM-лояльність. Буде також Англомовна секція із закордонними спеціалістами та вже традиційна експозиція «Місто Майбутнього», дебуде цілий напрям стартапів, пов’язаних з автомобільною тематикою, електромобілями, інфраструктурою зарядних станцій тощо.

Більше інформації тут (https://2017.iforum.ua/ua/)

0 коммент.:

Дописати коментар