пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Єлизавета Чип – переможець конкурсу «Правозастосування та управління в лісовому секторі України. 2017»

Єлизавета Чип, отримала найвищі бали від журі конкурсу «Правозастосування та управління в лісовому секторі України. 2017» за серію сюжетів програми "ЦРУ" (24 канал).


На фото: Єлизавета Чип, Михайло Тимуляк, Олександр Гуменюк

Разом з сюжетами Єлизавети від журі високі оцінки отримали:

Михайло Тимуляк за спецпроект «Тверда валюта. Як вирубають українські ліси» (канал 2+2);

Олександр Гуменюк за розслідування «Зона Збагачення» (Слідства.Інфо);

Мар'яна Вербовська за матеріал «Безславні вирубки» (ZAXID.NET);

Олена Жежера та журналісти сайту Громада Приірпіння за серію матеріалів на захит Біличанського лісу;

Максим Волобоєв за серією сюжетів програми "Час. Підсумки тижня" (5 канал).


Результати конкурсу було оголошено 9 червня в представництві Світового банку в Україні.

«Детектор медіа» і Програма Лісів (ПРОФОР) Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» вітають переможців і висловлюють вдячність всім учасникам шостого конкурсу «Правозастосування та управління в лісовому секторі України»: Володимиру Борейку, Юрію Кальчику, Людмилі Чередарик, Олені Зілінченко, Петру Чечелюку, Олександру Ярощуку, Євгену Зюзіну, Любові Величко, Аліні Семенюк, Ірині Коваль, Наталії Антонишиній, Петру Тєстову, Віолеті Цуркан, Тетяні Когутич, Сергію Цюрицю, Оксані Кузьменко, Тетяні Колеснік, Ангеліні Хоменко, Оксані Войчишиній, Олені Івашко.

До складу журі в цьому році увійшли: 

Олег Листопад, журналіст; 
Юлія Зелінська, маркетинг-менеджер проектів ГО «Детектор медіа»; 
Віктор Маурер, професор лісогосподарського факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України; 
Оксана Станкевич, президент природоохоронної НУО РМЕО «Екосфера»; 
Леся Ганжа, головний редактор проекту «Доступ до правди», 
Оксана Колодяжна, інженер лісового господарства.

Нагадаємо, шостий конкурс «Правозастосування та управління в лісовому секторі України» проходив з 19 березня по 19 травня 2017 року. На розсуд кураторів було надіслано 168 матеріалів. З них журі оцінювало відібрані 26, які можна переглянути за посиланням тут.

Проект Програми Лісів (ПРОФОР) Світового банку є продовженням програми «Правозастосування і управління в лісовому секторі» (ENPI Forest Law Enforcement and Governance Program - FLEG), яка стала першою відкритою інформаційною і дискусійною платформою для обговорення важливих питань лісового сектору різними зацікавленими сторонами. Після Революції Гідності діяльність в рамках FLEGпривернула увагу Уряду стосовно впровадження реформ, необхідних для євроінтеграції.

Метою проекту є підтримка формування поінформованої спільноти і стимулювання широкого публічного обговорення щодо реформування лісового сектору в Україні. Проект надаватиме експертну підтримку процесам прийняття рішень у лісовому секторі, включаючи рішення щодо бачення суті реформування сектору, а також експертну оцінку важливих законодавчих змін у ширшому контексті реформ в Україні і сприятиме формуванню експертної і суспільної позиції стосовно програми реформування лісового сектору. Проект впроваджується Світовим банком в Україні.

Основним клієнтом проекту є Верховна Рада України. Цільові аудиторії включають:
  • Кабінет Міністрів України
  • Мінагрополітики
  • Державне агентство лісових ресурсів
  • Мінприроди
  • Обласні та місцеві органи влади
  • Експертні групи, зацікавлені у питаннях лісового сектору
  • Представники (асоціації) бізнесу
  • Профспілки лісового сектору
  • Неурядові організації (НУО)
  • Засоби масової інформації

[1]Програма лісів (Program on Forests - PROFOR) є багатостороннім партнерством, яке підтримує створення і поширення інноваційних підходів задля «стійких лісів для всіх». За більш детальною інформацією відвідайте сторінкуhttp://www.profor.info/ .

Фото Олексія Темченка.

0 коммент.:

Дописати коментар