четвер, 29 червня 2017 р.

Понад 20 гектарів соснового лісу пошкодив буревій на Черкащині


Шалений буревій, який пронісся 26 червня Канівщиною, пошкодив понад 20 га соснових насаджень в Ліплявському лісництві Золотоніського лісгоспу. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Протягом години шквальний вітер та дощ пошкодили десятки гектарів соснового лісу. Середньовікові хвойні насадження, яким вже було по 50-60 років, не витримали натиску стихії та надзвичайно сильних поривів вітру, що потрощили, поламали тисячі дерев.

ДИВІТЬСЯ:
На Христинівщині викрили лісових браконьєрів (ВІДЕО)

Біля лісництва стихія зруйнувала рекреаційний пункт, на приміщенні шишкосушарки зняла шифер. За попередніми підрахунками лісівників, на майже 20-ти гектарах зафіксовано повалені або ж зламані дерева.

Крім того, на загальній площі в 1,5 га лісові насадження практично знищені суцільно. Після обстеження цих ділянок спеціальною комісією, буде прийнято рішення про здійснення санітарних рубок.

У найбільш стислі терміни працівниками лісової охорони буде ліквідовано наслідки стихії, з метою недопущення поширення шкідників. На тій ділянці, де лісові насадження знищені повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.


Як повідомляв сайт vikka.ua, канівські рятувальники тричі звільняли дороги від повалених дерев.

29 червня 2017, 16:43 

0 коммент.:

Дописати коментар