субота, 24 червня 2017 р.

30 червня лісівники проведуть страйкФедерація профспілок працівників лісництв, що вимагає прозорості та проведення переговорів щодо запланованої реформи, оголосила про проведення 30 червня попереджувального страйку, інформує голова профспілки Інга Ругінене.

В ході попереджувального страйку буде припинено виробництво і продаж деревини, а лісництва будуть здійснювати тільки найнеобхідніші функції.

"Ми висуваємо логічні і абсолютно обґрунтовані вимоги. Основні з них - саме зараз, після піврічних відбріхувань, почати конструктивні переговори і представити важливу інформацію. Ще навіть не проведений аналіз витрат і користі. Ми не проти позитивних змін, але здійснення цієї реформи абсурдно і викликає велику стурбованість ", - підкреслила вона.

Прем'єр-міністр Саулюс Сквярняліс сподівається, що Сейм затвердить реформу лісництв, не чекаючи осінньої сесії. Для цього він пропонує провести позачергову сесію, для чого вже розпочато збір підписів парламентаріїв.

План реорганізації лісництв передбачає, що замість 42 лісництв буде створено одне держпідприємство "Державні ліси Литви" ( "Lietuvos valstybiniai miskai"). Однак проти цього виступають не тільки профспілки лісників, а й деякі політики.

0 коммент.:

Дописати коментар