четвер, 22 червня 2017 р.

Дорожня інфраструктура лісфонду Буковини дозволяє вести економічно та екологічно збалансоване лісокористування та розвивати туризм і рекреаціюЦього року державні лісогосподарські підприємства, підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісового господарства, запланували у своїх виробничих зобов’язаннях збудувати і відремонтувати 77,3 кілометри лісових доріг. На сьогодні в цілому вже прокладено і упорядковано 50,2 кілометри дорожнього полотна, що становить 65% від плану-2017, зазначає видання BukNews.

«Питання будівництва, ремонту та утримання в належному стані лісових доріг – серед першочергових у лісовому господарстві області. Дороги, збудовані у лісових масивах силами держлісгоспів, дозволяють забезпечити надійну охорону лісів, у тому числі від ймовірних пожеж, а також вести екологічно та економічно збалансоване лісокористування, – наголошує в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий. – Окремі лісові траси виконують важливу соціальну функцію, з’єднуючи транспортним сполученням населені пункти краю, що особливо важливо для гірських районів. Ними також користуються численні туристи, гості Буковини, а це розширює рекреаційні можливості області, дає поштовх розвитку зеленого туризму і загалом підприємництва в територіальних громадах».

Держлісгоспи області забезпечені потужною дорожнобудівельною технікою. Кожний розробив програму розвитку дорожньої інфраструктури в державному лісовому фонді, включаючи будівництво та ремонт мостів. Будівництво нових лісових трас здійснюється за сучасними технологіями з врахуванням європейських принципів ландшафтного проектування.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ
21.06.2017, 22:57

0 коммент.:

Дописати коментар