понеділок, 5 червня 2017 р.

Канівські лісівники облаштували ігровий майданчик для дітей


Канівські лісівники піклуються не лише про ліси, їх збереження та примноження, а й про дітлахів, які зростають у їхньому краї. Так, нещодавно лісівники завершили облаштування дитячого майданчика “Гайок” у місті Канів, повідомили у Черкаському ОУЛМГ.
“Необхідність збудувати ігровий майданчик саме тут назрівала вже давно, проте ніхто не брався до роботи. У цьому районі проживає багато родин, що виховують дітей дошкільного віку та молодшого шкільного, яким ніде проводити вільний час. Тож лісівники вирішили потішити малечу та подарувати їм новенькі атракції. Будівництво почали восени минулого року, а закінчили у квітні цьогоріч, вже після лісокультурної кампанії. Усе це зроблено за власні кошти держлісгоспу та силами працівників Канівського лісництва”, ­— зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.

Окрім того, саме у цьому районі міста проживає й чимало працівників із Канівського лісгоспу, тому керівництвом було прийнято рішення подарувати дітям десятки квадратних метрів щастя саме тут.

0 коммент.:

Дописати коментар