вівторок, 6 червня 2017 р.

У лісі на Волині українські та польські школярі змагалися з туризму

Сьогодні, 16:20

У Любомльському районі відбулися міжнародні туристичні змагання українських і польської шкільних команд. 

Попри мовні бар’єри й конкурси, діти порозумілися завдяки спорту, - інформує ВРД НТКУ.

Туристичні змагання школярів відбулись у мальовничому лісовому масиві біля урочища «Джерело». Участь у них взяли чотири команди: загальноосвітніх шкіл сіл Полапи, Згорани, Куснаще та юні туристи з польської гміни Камєнь.

«Я вперше на таких змаганнях, і мені вони дуже подобаються, ми здружилися. Досить були цікаві змагання зі спортивного орієнтування, де нам усіляко допомагали українські спортсмени і не залишили нас серед незнайомої місцевості», – розповіла учасниця змагань із Польщі Анжеліка Халай.

Ініціювали й організували змагання у Полапівській школі, а саме – молодий учитель Микола Чирук. На спортивне свято діти приїхали на велосипедах, адже у програмі змагань було і фігурне водіння двоколісної машини.

Учитель із багаторічним стажем, викладач предмета «Захист Вітчизни» Олександр Єлісєєв каже, що такі змагання зі спортивного туризму допомагають підготувати молодь до служби в українській армії.

Це – перший випадок у районі, коли за організацію таких змагань взялася звичайна сільська школа. Підтримали її представники політичних партій і фондів, депутати обласної та районної ради, Полапівський сільський голова Володимир Богачевський.

Саме місцеві спортсмени вибороли першість у загальнокомандному заліку. Всі команди отримали призи й солодкі подарунки.


http://www.volynpost.com/news/90771-u-lisi-na-volyni-ukrainski-ta-polski-shkoliari-zmagalysia-z-turyzmu

0 коммент.:

Дописати коментар