неділя, 18 червня 2017 р.

Тисячу нових дерев висадили біля закладів освіти ХустщиниЛісівники Монастирецького лісництва ДП «Хустське ЛДГ» посадили молоді дерева на територіях дошкільних і шкільних закладів освіти в селі Монастирець.

До справи активно долучилися й учителі та вихователі. Лісівники самі привезли в дитячий садочок і школи саджанці ялини, клена-явора, горіха та ясеня. За три дні до посадки на ділянках провели підготовчу роботу – викопали лунки для деревцят. З дошкільнятами та учнями провели тематичні заняття: розповідали про те, як важливо берегти ліс. Також були музичні заняття, на яких діти вчили пісні про ліс. «Ми вирішили провести таку акцію в дитячих садах і школах, тому що хочемо, аби на їх територіях було красиво, щоб всюди росли зелені дерева, які привчатимуть молоде покоління змалку берегти природу», – каже лісничий Монастирецького лісництва Лев Меллеш.

Вихованці садочка №11 із задоволенням брали участь у посадці дерев. Малюки старанно поливали з лійок саджанці й із гордістю запевняли, що робитимуть це щодня.

Сбт, 17/06/2017 - 17:13

http://novzak.uz.ua/news/tysyachu-novyh-derev-vysadyly-bilya-zakladiv-osvity-hustshchyny

0 коммент.:

Дописати коментар