середа, 21 червня 2017 р.

У чернігівських лісівників новий керівник21 червня у приміщенні Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар у присутності Голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча та Голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка представив лісівникам Чернігівщини нового начальника – Демченка Олександра Григоровича.

На зібранні були присутні директори державних підприємств лісової галузі Чернігівщини, керівники та спеціалісти Управління.

Представляючи лісівникам краю їхнього нового керівника, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар відзначив, що Олександр Демченко має великий досвід роботи та високий професійний рівень, блискуче пройшов конкурсний відбір та спеціальну перевірку на посаду головного лісівника Чернігівщини.

Володимир Бондар передав вітальні слова та подяку за плідну працю всім лісівникам краю від Голови Держлісагентства Христини Юшкевич.

Уродженець Новгород-Сіверщини і керівник ДП «Холминське лісове господарство» Олександр Демченко за час роботи в галузі заслужив повагу та авторитет як серед колег, так і серед земляків – як депутат Чернігівської обласної ради. Його здобутки високо оцінили в районі, області та на загальнодержавному рівні.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко побажали новому начальнику все краще напрацьоване в лісовій галузі зберегти та примножити. Керманичі краю відзначили, що Чернігівщина є лісовим регіоном, а лісова галузь відчутно наповнює бюджети всіх рівнів, даючи роботу тисячам людей, розвиваючи місцеву інфраструктуру.

Серед настанов голови Чернігівської ОДА – побажання Олександру Григоровичу виправити недоліки в лісовій галузі регіону, зберегти і примножити ліси для наступних поколінь.

У свою чергу, Олександр Демченко запевнив присутніх у необхідності збереження здобутків, реформування та розвитку галузі.

«Попереду нас чекає кропітка праця, – звернувся до лісівників Чернігівщини новий начальник. – Я сподіваюсь на підтримку всього трьохтисячного колективу сіверських лісівників».За інформацією Прес-служби Чернігівського ОУЛМГ
Новина на Facebook
21.06.2017

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=180821&cat_id=32888

0 коммент.:

Дописати коментар