четвер, 8 червня 2017 р.

В лісових масивах Житомирського лісгоспу проводилось обстеження лісових насаджень


Днями в лісових масивах ДП «Житомирський лісгосп» було проведено обстеження лісових насаджень щодо здійснення заходів для поліпшення санітарного стану лісів, недопущення розмноження та поширення стовбурних шкідників і хвороб лісу, зараження суміжних ділянок. Обстеження проводились за участі представника ДСЛП «Вінницялісозахист» Олександра Болюха разом із інженером з охорони і захисту лісу Наталією Боримською та лісничими всіх лісництв підприємства.

Такі обстеження проводяться згідно Санітарних правил в лісах України Затверджених постановою КМУ №555 від 27.07.1995 року зі змінами, що вносяться до Постанови №724 від 26.10.2016 року.
Так, згідно повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень, складених майстрами лісу підприємства, проводяться обстеження ділянок в осередках розмноження шкідників та хвороб лісу.
При обстеженні ділянок надається лісопатологічна характеристика насадження де вказується: вид пошкодження насаджень, ознаки хвороб нехарактерні для нормального стану дерев та обсяг ушкодженої деревини на 1 га.
Перелік заходів узгоджено з представниками сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.
Також нагадуємо, що згідно Закону «Про тваринний світ» 15 червня закінчується сезон тиші для гніздування диких птахів тому, вже з 16 червня лісгоспом розпочнуться санітарні рубки, як у хвойних так і в листяних насадженнях.

Вся інформація про місця проведення рубок знаходиться на сайті Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.  

  

0 коммент.:

Дописати коментар