вівторок, 6 червня 2017 р.

На Івано-Франківщині представлено начальника управління лісомисливського господарство

06 червня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника управління.

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар подякував за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток лісової галузі Олексію Голубчакута представив нового начальника – Осташука Руслана Васильовича.

Охарактеризувавши ситуацію в галузі, Володимир Бондар визначив першочергові завдання новопризначеному керівнику та колективу управління для покращення лісогосподарської , інвестиційної та рекреаційної діяльності, для відновлення довіри і поваги до лісівників.

Присутній Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук привітав Руслана Осташука, побажав йому наснаги, успіхів та співпраці на благо прикарпатських лісів.

Нагадаємо, що голова Держлісагентства Христина Юшкевич 20 лютого 2017 року підписала наказ, який оголошує конкурси на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів відомства.

Конкурси відбулись з 22 березня по 5 квітня. Засідання комісій транслювалися у режимі онлайн, всі відео-матеріалидоступні на YouTube-каналі Агентства за посиланням.

Ознайомитися з результатами та детальною інформацією про конкурсний відбір можна за посланням.

Довідково. Осташук Руслан Васильович народився 31 липня 1972 року в с. Зелена Надвірнянського району Івано-Франківської області. Закінчив Брянський технологічний інститут.

З 4 січня 2012 року призначений на посаду директора Державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство».

31 березня 2017 року Руслан Осташук здобув перемогу у відкритому конкурсі на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.За інформацією прес-служби Івано-Франківського ОУЛ

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=180384&cat_id=32888

0 коммент.:

Дописати коментар