вівторок, 13 червня 2017 р.

Сумські лісівники вчилися протидіяти лісовим пожежамУ Сумському ОУЛМГ відбулися практичні навчання щодо протидії лісовим пожежам. Проходили вони на базі Лебединського лісгоспу для головних лісничих та інженерів з охорони та захисту лісу державних підприємств управління із залученням фахівців та технічних засобів Державної служби НС.

«Загальна кількість учасників занять 49 чоловік. Мета заходу - це відпрацювання порядку взаємодії державної лісової охорони з підрозділами ДСНС при гасінні лісових пожеж», - повідомив заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Лісівники відпрацьовували техніку роботи у конкретній ситуації. За легендою навчань вогонь на лісовий масив мав поширюватися з поля, адже саме сільгосппали і є найбільш небезпечним фактором для виникнення лісових пожеж. Огляд місця загорання та оцінку ситуації проводили за допомогою безпілотника. На першому етапі гасіння пожежі здійснювалось силами лісництва, потім – лісгоспу. А з виникненням загрози переростання низової пожежі у верхову та виявлення ще одного осередку пожежі, на допомогу лісівникам прибув підрозділ ДСНС.

«Всі підрозділи діяли злагоджено, приймались правильні рішення, що у практиці роботи при подібних випадках дуже важливо. Пожежу було локалізовано і ліквідовано вчасно. Загалом навчання пройшли на високому рівні», - зазначив Олександр Володимирович.

Поряд з практичною частиною заходу, перебуваючи у Лебединському лісгоспі учасники навчань побували на лісо пожежній станції підприємства та побачили в дії систему відео спостереження за лісовими масивами.

Вт, 13/06/2017 - 10:43

0 коммент.:

Дописати коментар