Лісівник

вівторок, 13 червня 2017 р.

Сумські лісівники вчилися протидіяти лісовим пожежамУ Сумському ОУЛМГ відбулися практичні навчання щодо протидії лісовим пожежам. Проходили вони на базі Лебединського лісгоспу для головних лісничих та інженерів з охорони та захисту лісу державних підприємств управління із залученням фахівців та технічних засобів Державної служби НС.

«Загальна кількість учасників занять 49 чоловік. Мета заходу - це відпрацювання порядку взаємодії державної лісової охорони з підрозділами ДСНС при гасінні лісових пожеж», - повідомив заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Лісівники відпрацьовували техніку роботи у конкретній ситуації. За легендою навчань вогонь на лісовий масив мав поширюватися з поля, адже саме сільгосппали і є найбільш небезпечним фактором для виникнення лісових пожеж. Огляд місця загорання та оцінку ситуації проводили за допомогою безпілотника. На першому етапі гасіння пожежі здійснювалось силами лісництва, потім – лісгоспу. А з виникненням загрози переростання низової пожежі у верхову та виявлення ще одного осередку пожежі, на допомогу лісівникам прибув підрозділ ДСНС.

«Всі підрозділи діяли злагоджено, приймались правильні рішення, що у практиці роботи при подібних випадках дуже важливо. Пожежу було локалізовано і ліквідовано вчасно. Загалом навчання пройшли на високому рівні», - зазначив Олександр Володимирович.

Поряд з практичною частиною заходу, перебуваючи у Лебединському лісгоспі учасники навчань побували на лісо пожежній станції підприємства та побачили в дії систему відео спостереження за лісовими масивами.

Вт, 13/06/2017 - 10:43

0 коммент.:

Дописати коментар