неділя, 18 червня 2017 р.

На Рівненщині старателі влаштували копам Дикий ЗахідПісля інциденту в лікарню звернулися два копачі з вогнестрілами.17 червня поблизу села Великий Черемель Рівненській області сталася перестрілка між поліцейськими і копачами бурштину.

"Близько четвертої години ранку в лісі поблизу села Великий Черемель додані сили оперативного штабу виявили копачів, які за допомогою двох мотопомп видобували бурштин-сирець. Щоб перешкодити документування злочину і вилученню мотопомп, понад сотню невідомих спиляли дерева, перекрили рух десяти правоохоронцям. Під час сутички постраждали 29-ти, 40-ка і 28-річні поліцейські спеподразделенія Черкаської області", - повідомляє прес-служба обласної поліції. Всіх копів з травмами доставили до лікарні.

Старателі також були озброєні. Прес-служба повідомляє, що всі стріляли в повітря, проте після інциденту в лікарню звернулися два копачі з вогнестрілами дробом. За їх словами, в них стріляли копи.

Поліція почала кримінальне розслідування за низкою статей.Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Рівненській області священик організував групу з видобутку, купівлі та продажу бурштину-сирцю.

Автор матеріалу:
Александр Титаренко

0 коммент.:

Дописати коментар