понеділок, 19 червня 2017 р.

Хорватія потерпає від лісових пожеж: вогонь охопив південне узбережжя країниПожежа в Хорватії

Для боротьби з вогнем використовують три пожежних літака

На півдні Хорватії вирують сильні лісові пожежі, повідомляє агентство Assoсiated Press.

Вогонь знищує ліси поблизу курортних міст Макарска і Тучепі. Рятувальники провели евакуацію близько 800 туристів з готелів у зоні лиха. У ліквідації пожеж задіяні понад 300 пожежників і близько 150 військовослужбовців. Крім того, для боротьби з пожежами використовуються три пожежних літаки.

Однак повністю впоратися з вогнем поки не вдається, ситуацію ускладнюють сильні пориви вітру.

Нагадаємо, в результаті пожежі в португальських лісах загинули 62 людини. Число постраждалих становить 54 людини, вісім з них — пожежники. Четверо пожежників знаходяться у важкому стані.

Припускають, що вона спалахнула через спеку, яка встановилася на Піренейському півострові. Температура повітря там перевищує 40 градусів. Сильний вітер сприяє швидкому поширенню вогню.


Нагадаємо, у ніч з 17 на 18 червня в Педрогау Гранде (округ Лейріа, Португалія) сталася велика пожежа, яка станом на 18 червня за даними Держсекретаря з внутрішніх справ Гомеша забрала життя 58 осіб. Близько 60 осіб є травмованими, 18 з яких у тяжкому стані були направлені до лікарень мм. Коімбра, Порту та Лісабон. Окрім того, зафіксовано значну кількість зруйнованих будинків в навколишніх селах. Пожежа продовжує поширюватися, загрожуючи навколишнім поселенням.

0 коммент.:

Дописати коментар