четвер, 29 червня 2017 р.

Працівники лісництва далі рубають молоді дубки, прокуратура і поліція розписалися у власному безсиллі, а екологічна інспекція не бажає виконувати свої обов'язки, - активіст27 червня 2017 року в Кіцманській РДА відбулося засідання комісії обласної ради спільно зі старшим лісничим Чернівецького держлісгоспу Скакуном Вадимомом, активістами, представниками влади району та керівниками правоохоронних органів. Відбулась жвава дискуя!

Про це повідомив громадський активіст, учасник зустрічі Степан Терновецький.

 - Громадських активістів непокоїть те, що у Кіцманському лісі вирубують дуби не лише ті, яким по 200-300 років, а й молоді, яким по 30-50 років, а слідство зайшло в тупик, тому що екологічна інспекція не бажає виконувати свої обов'язки! А прокуратура та поліція кажуть, що немають повноважень , от і все!

Прокурор області Соболь О. М. минулого тижня, на зустрічі з активістами в Кіцманській прокуратурі казав, що рубати ліс не будуть, поки йде кримінальне розслідування!

А в цей же час, коли ми проводили засідання, працівники лісництва рубали молоді дубки!
Пропоную переглянути відео і написати свій коментар по цьому поводу!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки засідала комісія по Кіцманському лісу, дерева продовжували рубати


 - Громадський активіст Борис Прокопець, розповідає про корупційні схеми і факти зловживань слідчих, які замість того щоб затримати лісоматеріалів без відповідних документів, дають можливість, а це 2-3 години на те, щоб привезти документи! За цей час можна купити будь-які документи!


0 коммент.:

Дописати коментар