вівторок, 13 червня 2017 р.

Віктор Галасюк пропонує зняти податки з промислових інвестицій

Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк окреслив подальші кроки щодо відродження української промисловості та зростання економіки. 
Минулого тижня Рада прийняла ініційований РПЛ металургійний закон 6382 про продовження 2 роки дії підвищеного вивізного мита на металобрухт. Незважаючи на занепокоєння ЄС та зусилля сировинних лобістів. Це дуже позитивно для металургії, промисловості та країни в цілому! Наступною галузевою перемогою має стати схвалення лісового закону 5495 про криміналізацію контрабанди кругляка, обмеження внутрішньої заготівлі лісу та відновлення лісового фонду. До речі, як це не дивно, цього разу уряд підтримує нашу ініціативу

ВІКТОР ГАЛАСЮК
Голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української Асоціації Римського клубу, к.е.н.

Парламентар наголосив – у такому ж дусі, в інтересах України, впевнено і послідовно, слід діяти і надалі. Для цього, в першу чергу, треба без зволікань прийняти потужний промислово-інвестиційний пакет реформ, до якого входять законопроекти про:
індустріальні_парки (реєстр.№ 2554а-д та 2555а-д);звільнення від ввізного мита на обладнання (реєстр.№5276);розстрочку імпортного ПДВ (реєстр.№6514).
Ці законопроекти, ініційовані нами з Олег Ляшко і однодумцями на виконання Антикризового плану розвитку економіки, вже в Раді. Голосування за них чітко покаже, хто на боці України, а хто за вічну бідність українців і залежність від МВФ

ВІКТОР ГАЛАСЮК
Голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української Асоціації Римського клубу, к.е.н.

http://minimalzine.tumblr.com
https://www.business.ua/zakonn/v_ktor_galasyuk_proponu_znyati_podatki_z_promislovikh_nvestits_y-579217/

0 коммент.:

Дописати коментар