пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Площу пожежі в Чорнобильській зоні зменшили удвічі

Загроза поширення вогню на інші лісові квартали відсутня

Станом на 8:45 п’ятниці, 30 червня, площу пожежі у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення на території Луб’янського лісництва вдалося скоротити вдвічі. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Протягом ночі площу пожежі зменшено з 25 до 12 га. У 337 лісовому кварталі пожежу локалізовано, у 336 кварталі – спостерігаються окремі осередки», - йдеться в повідомленні.

Загроза поширення вогню на інші лісові квартали відсутня.
Зазначається, що залучення наземних сил ускладнено підвищенням радіаційного фону в осередку горіння. Загальний радіаційний фон по зоні відчуження складає 0,03-0,04 мР/год (допустимий 0,08 мР/год)
Підрозділами ДСП «Північна Пуща» проведено роботи зі створення мінералізованих смуг, на місці чергують три трактори. Основні зусилля спрямовані на недопущення пожежі в напрямку об'єкту «Вектор».
До гасіння пожежі залучено 125 чоловік особового складу та 36 одиниць техніки, з них від ДСНС 63 чололовік особового складу та 16 одиниць техніки, у тому числі вертоліт МІ-8 та 2 літаки АН-32П.

На місці події працює оперативна група Головного управління ДСНС України у Київській області.

Як повідомляв «Главком», пожежа в Чорнобильській зоні виникла 29 червня о 12:35. За попередньою інформацією, загорання сталося під час технологічної вирубки лісу для прокладання залізничної дороги. Зайнялися порубкові рештки деревини та лісової підстилки, вогонь поширився на площу близько 20 га.

http://dyvys.info/2017/06/30/ploshhu-pozhezhi-v-chornobylskij-zoni-zmenshyly-udvichi/

0 коммент.:

Дописати коментар