вівторок, 13 червня 2017 р.

На Кіровоградщині вирубали близько трьох гектарів історичного лісуАктивісти хочуть вибороти для місцини статус заповідника, аби припинити знищення.

На Кіровоградщині люди повстали проти вирубування лісу, де на початку минулого сторіччя відбувалися значущі історичні події, йдеться у ТСН.16:45.

На межі Холодного Яру за кількасот метрів від місця останнього бою отамана Миколи Скляра, більш відомого як «Чорний ворон», лісівники зрубали зо три гектари дубового лісу. Це обурило науковців і місцевих жителів.

Ціла делегація з науковців та активістів прямує до місця вирубки. Тут їх зустрічають лісівники. У запеклій перепалці кожен доводить свою правоту. Лісівники твердять: цей ліс дозрів і його вже час вирізати. Науковці натомість екзаменують лісорубів на знання історії.

Зо три гектари лісу на межі Холодного Яру, за кілька сотень метрів від туристичної пам’ятки – місця останньої битви і поховання отамана Чорного Ворона, потрапили у плани суцільної рубки заготівельників деревини. Тут запрацювали бензопили.

На Кіровоградщині вирубали три гектари лісу неподалік місця історичного бою Миколи Скляра

ТСН. 16:45
Сьогодні, 17:27

0 коммент.:

Дописати коментар