субота, 1 липня 2017 р.

Рятувальники сподіваються, що загасити пожежу поблизу ЧАЕС їм допоможе дощ


Площу пожежі вдалося зменшити до 7 гектарів.

Під Чорнобилем палає ліс. Гасили вогонь за допомогою літаків та гелікоптерів. Через пожежу радіацію в зоні відчуження заміряють щодві хвилини. І закликають зберігати спокій, йдеться в ТСН.16.45.

Наразі вдалося добряче зменшити площу займання — з 25 до 7 гектарів.

«Обіцяють дощ, то якщо все буде добре, я думаю до завтра до ранку вже погасимо», — каже один з рятувальників.

Зайнялася суха підстилка лісу, тобто трава та дрібні кущі. Працівники прорубували місце для залізничних колій, що мали вести до сховищ відпрацьованого палива з атомних станцій. Рятувальників до гасіння одразу не допускали. За правилами зони відчуження спершу фахівці заміряли радіаційний фон. Уже вранці до роботи стали понад сотня пожежників.

https://1news.com.ua/ukraine/riatyvalniki-spodіvautsia-sho-zagasiti-pojejy-poblizy-chaes-їm-dopomoje-dosh.html
Читайте також:

У Чорнобильській зоні горить 25 гектарів лісу

Відповідальні служби запевняють, заміри радіації у Чорнобильській зоні проводять сьогодні щодвіхвилини. Усі поновлення даних з 4 десятків пунктів контролю одразу розміщують на своїх сайтах.

«На даний момент підвищення фону радіаційного забруднення немає«, — кажуть рятувальники.

Для людей, які живуть неподалік Чорнобиля жодної загрози, запевняють чиновники.

Радіаційний фон у Києві журналісти ТСН виміряли за допомогою дозиметра. Печерськ. Дозиметр показує нормальний для столиці цього року рівень радіації. На Оболоні показники дозиметра практично не змінилися.

«І зрештою ми дісталися виїзду з Києва — найближчого до траси на Чорнобиль. І ось що показує дозиметр. Рівень радіації навіть трохи слабший, ніж у центрі міста», — кажуть журналісти.

Цього року це вже друга пожежа. Одне з наймасштабніших займань відбулось 2015 року. Палало понад півтисячі гектарів, був ризик, що вогонь дійде до ЧАЕС. Гасили кілька діб. На сьогодні, на завтра там прогнозують зливи.

Відео Неподалік Чорнобиля досі палає 7 гектарів лісу

ТСН. 16:45

Вчора, 17:07

0 коммент.:

Дописати коментар