субота, 1 липня 2017 р.

Буревій у Ліплявському лісництві на Черкащині пошкодив понад двадцять гектарів соснового лісуШалений буревій, який пронісся 26 червня ц.р. Канівщиною, наробив лиха у Ліплявському лісництві Золотоніського лісгоспу.

За якусь годину шквальний вітер та дощ пошкодили десятки гектарів соснового лісу. Середньовікові хвойні насадження, яким вже було по 50-60 років, не витримали натиску стихії та надзвичайно сильних поривів вітру, що потрощили, поламали тисячі дерев. Біля лісництва стихія зруйнувала рекреаційний пункт, на приміщенні шишкосушарки зняла шифер.

За попередніми підрахунками лісівників, на майже 20-ти гектарах зафіксовано повалені або ж зламані дерева. Крім того, на загальній площі в 1,5 га лісові насадження практично знищені суцільно. Після обстеження цих ділянок спеціальною комісією, буде прийнято рішення про здійснення санітарних рубок.

У найбільш стислі терміни працівниками лісової охорони буделіквідовано наслідки стихії, з метою недопущення поширення шкідників. На тій ділянці, де лісові насадження знищені повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.

Прес-служба Черкаського ОУЛМГ

2017-06-30 16:20:10

0 коммент.:

Дописати коментар