понеділок, 17 липня 2017 р.

В Україні посилять роботу рейдових бригад з охорони лісівДержавним агентством лісових ресурсів України видано наказ, яким доручено начальникам обласних управлінь посилити оперативну роботу відомчих рейдових бригад з охорони лісів. Про це повідомляє прес-служба МінАПК.

«У наказі приділяється увага забезпеченню належних службових розслідувань щодо обставин скоєння незаконних рубок. А також розробити та здійснити заходи щодо належної організації охорони лісів та посилення відповідальності працівників державної лісової охорони за неналежне виконання ними своїх посадових обов’язкі», - йдеться в повідомленні.

Окрім того, доручено разом з обласними державними адміністраціями провести спільні наради за участю територіальних органів прокуратури, поліції, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної екологічної інспекції України.

Метою таких нарад є напрацювання і затвердження спільних заходів з питань охорони лісів від незаконних рубок та проведення систематичних перевірок пилорам та інших деревопереробних підприємств на предмет законності придбання деревини.

Відповідні доручення стали результатом аналізу оперативної інформації про стан забезпечення охорони лісів від незаконних рубок.

Незважаючи на заходи, що вживаються державними лісогосподарськими підприємствами і установами, що належать до сфери управління Держлісагентства, обсяг незаконних рубок за І півріччя 2017 року склав 14,4 тис. куб. м, що на 1,4 тис. куб. метрів менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: Інформаційне агентство "ПРАВДА"

17.07.2017

0 коммент.:

Дописати коментар