субота, 8 липня 2017 р.

БОЙКО: СИТУАЦІЯ З ВИРУБКОЮ КАРПАТСЬКИХ ЛІСІВ НАБУЛА ЗАГРОЗЛИВИХ МАСШТАБІВ6 липня лідер опозиціонерів Юрій Бойко і представники ЗМІ облетіли кілька західних областей. У тому числі Івано-Франківську. Саме в Прикарпатті останнім часом була помічена активізація так званих чорних лісорубів. Масштаби незаконного вирубування у лісах Карпат тривають і набули загрозливих розмірів для екосистеми регіону. Рік тому Юрій Бойко вже здійснював обліт цієї території. Цього разу були виявлені нові вогнища залісення. І все це в масштабах, які неможливо приховати.«З цього питання обов'язково буде підготовлений депутатський запит до керівництва держави, до керівництва правоохоронних органів з вимогою припинити вирубку лісу. Закон забороняє вивіз лісу-кругляка, але він не виконується, і саме влада порушує його. Наша політична сила виступає категорично проти вирубки лісу, і ми єдині, хто піднімає це питання», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Як зазначив Юрій Бойко, він готує депутатський запит до правоохоронних органів та влади, з вимогою припинити хижацьке розграбування природного багатства України.

За його словами, альтернатива одна - це цивілізований підхід. «Санітарні рубки, лісовідновлюючі роботи, надання людям кредитів та податкових пільг, щоб вони могли будувати деревообробні підприємства в Україні, а не вивозили ліс-кругляк за кордон», - сказав політик.

А поки, вважають в опозиції, єдиним дієвим інструментом у боротьбі з вирубкою лісу залишається увага журналістів та постійний контроль з боку громадськості та екологів за ситуацією.

0 коммент.:

Дописати коментар