середа, 5 липня 2017 р.

Добірка відеосюжетів про лісову пожежу на Херсонщині. ВІДЕО

На Херсонщині палає 20 гектарів соснового лісу. Горить поблизу села Чулаківка у Голопристанському районі. Зараз верхову пожежу вгамували, але продовжують заливати лісову підстилку, що тліє. Працює півтори сотні людей та понад 120 одиниць техніки. Разом з рятувальниками пожежу гасять працівники навколишніх лісгоспів.

Випуск ТСН.Ранок за 4 липня 2017 рокуЗайнялося в Голопристанському районі. 20 гектарів лісу рятували лісники, надзвичайники і військові льотчики. Полум’я швидко охопило сосни через посуху та потужний вітер.
Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна» за 04 липня о 15:00На Херсонщині повністю загасили лісову пожежу. Рятувальникам та лісникам, які усю ніч та ранок гасили займання на площі 20 гектарів, допоміг дощ. Хвойний ліс зайнявся вчора у Голопристанському районі. Була сильна спека і вітер, вогонь швидко розповсюджувався. Тому, аби не допустити масштабної пожежі, до гасіння рятувальники залучили 2 гелікоптери та літак.

Випуск ТСН.16:45 за 4 липня 2017 року
На Херсонщині вдалося ліквідувати лісову пожежу площею в 20 гектарів. Рятувальникам та лісникам, які усю ніч та ранок гасили займання, допоміг дощ. Хвойний ліс зайнявся вчора у Голопристанському районі. Була сильна спека і вітер, вогонь швидко розповсюджувався. Тому, аби не допустити масштабної пожежі, до гасіння рятувальники залучили 2 гелікоптери та літак.Величезна лісова пожежа на Херсонщині. За попередніми підрахунками, вогонь знищив двадцять гектарів зеленого масиву. Півстоліття тому цей ліс висадили, щоб зупинити піски, які насувалися з Олешківської пустелі.
Загоряння лісів на Херсонщині зняли з літака


0 коммент.:

Дописати коментар