неділя, 16 липня 2017 р.

На Кіровоградщині у лісових масивах відбулися рейди


Рятувальники районних підрозділів У ДСНС України в області провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах в Новомиргородському, Новоархангельському та Маловисківському районах.
Усім, з ким фахівці Служби порятунку поспілкувались сьогодні, вони розповіли про статистику пожеж у природних екосистемах та наголосили на тому, що у більшості випадків масштабних загорянь причиною є людське недбальство та звичайна байдужість.

Рятувальники зазначили, що у суху спекотну погоду, громадяни, всупереч правилам поведінки в лісі, розводять багаття та можуть необачно кинути непогашений недопалок цигарки чи сірник. Це в свою чергу призводить до пожеж сухої рослинності чи хвойного настилу у лісі, наслідки від яких природа заліковує довгі роки. Тому, усім без винятку, слід пам’ятати, що в період високої пожежної небезпеки взагалі заборонено запалювати вогонь у лісах, посадках, лісопаркових зонах тощо.

На завершення розмови, щоб правила поведінки в лісі краще відклались у підсвідомості громадян, вогнеборці роздали тематичні листівки.

Управління ДСНС України у Кіровоградській області
Июль 16, 2017

0 коммент.:

Дописати коментар