неділя, 9 липня 2017 р.

На Острожчині злодії крадуть дубУ п'ятницю, 7 липня, на базі ДП «Острозький лісгосп» відбулася нарада у якій взяли участь рятувальники, правоохоронці, представники влади та лісники. Під час якої говорили про крадіжки лісу.

Цьогоріч вже зафіксовано 4 випадки крадіжки цінного дерева.

«По крадіжках лісу ми маємо серйозні проблеми, особливо це стосується цінної породи дуба. Є випадки коли ми знаємо, що поїхав бус по дуба, ми його починаємо ловити, а він як в повітрі розчиняється. Знаємо які машини їздять, але самі їх зловити не можемо», – каже директор ДП «Острозький лісгосп» Михайло Крук.Лісівники кажуть, що доки є покупці дуба, доти будуть і крадіжки. Тому в цьому контекстів важливо боротися і з незаконними пилорамами. На Острожчині діє 36 пилорам, а законні із них лише 12.

За словами Михайла Адамовича лісові злодії мають дуже хорошу техніку та вміння, які інколи шокують навіть досвідчених лісівників.

У ході наради керівництво лісгоспу домовилося із начальниками поліції Острожчини, Гощанщини та Здолбунівщини про співпрацю та допомогу у боротьбі з крадіями та незаконними пилорамами.


11:45 09.07.2017

0 коммент.:

Дописати коментар