субота, 15 липня 2017 р.

Ніжинські лісівники облаштували новий рекреаційний пунктНачальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко побував з робочою поїздкою на державному підприємстві «Ніжинське лісове господарство». Спеціалісти підприємства продемонстрували новацію, яку ніжинські лісівники успішно застосовують у своїй роботі – унікальний безпілотний літальний апарат. Лісівники також ознайомили керівника управління та представників регіональних ЗМІ із господарською діяльністю й відкрили рекреаційний пункт.

Рекреаційні пункти – це не лише безкоштовний і якісний відпочинок людей на природі, але і зменшення техногенного навантаження на ліс.

Саме це слугувало головною мотивацією для ніжинських лісівників при будівництві чергового рекреаційного пункту. Назвали його символічно – «Дубок», бо розташований він в дубовому гаї поруч із трасою «Київ-Глухів».

Над місцем розташуванням об’єкту рекреації думали недовго.

«На цьому місці нещодавно був смітник, – пояснює директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець. – Ми вивезли звідси три вантажівки сміття, тепер тут чудове місце для відпочинку подорожніх».

А й справді, є на що поглянути. Рекреаційний пункт збудований з залишків продукції деревообробки та дубових сухостоїв. Він прекрасно вписується у природній ландшафт і є певною мірою антивандальним, бо в матеріалах практично немає металу. Лісівники потурбувалися і про здоров’я водіїв, розмістивши на території рекреаційного пункту гімнастичну перекладину.

«Аби водій після тривалої дороги зміг вирівняти свій хребет», – пояснює лісничий Мринського лісництва Юрій Примак.

За словами директора «Ніжинського лісового господарства» Юрія Болоховця таких рекреаційних пунктів на території державного підприємства вже дев’ять.

«Ми взяли собі за правило щороку будувати по одному об’єкту рекреації та реконструювати ще один раніше збудований, – каже Юрій Болоховець. – За кожним таким пунктом доглядає майстер лісу».

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко оцінив старання ніжинських лісівників.

«Будівництво рекреаційних пунктів не має комерційної мети, – говорить Олександр Григорович. – Це один із важливих методів роботи державних підприємств і без перебільшення державницька позиція. В Чернігівському ОУЛМГ діє понад сто таких рекреаційних пунктів».

Нагадаємо, що в Україні лісівники всіх областей облаштовують рекреаційні пункти, щоб запобігти забрудненню і знищенню лісів відпочивальниками.

http://zrada.today/node/10145

0 коммент.:

Дописати коментар