субота, 15 липня 2017 р.

В Україні в кілька разів збільшать штрафні санкції за браконьєрство

Санкції за розорення гнізд та іншого житла тварин планується збільшити в 5 – 10 разів.


Браконьєрів будуть штрафувати істотніше

Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Мінагрополітики і Мінприроди, згідно з яким вже найближчим часом у кілька разів зросте плата, яка справляється з браконьєрів за незаконний видобуток диких тварин.

Наказ набуде чинності після офіційної публікації наказу Мін'юстом, вона намічена на 25 липня, повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.

"Такси за незаконний видобуток розраховані з урахуванням індексу інфляції і в середньому збільшуються в 4 рази за всіма видами тварин. Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр повинен сплатити не тільки штраф, але і компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачеві мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин", - йдеться в повідомленні.

Такса за незаконне добування або знищення лося збільшено до 80 тис. грн, оленя європейського – до 60 тис. грн, оленя плямистого – до 50 тис. грн, оленя – до 40 тис. грн, козулі і муфлона – до 32 тис. грн. Бобер обійдеться в 10 тис. грн, заєць – 8 тис. грн.

Також збільшено суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Крім того, збільшено у 5-10 разів такси за знищення або пошкодження гнізд, нір, бобрових загат, і іншого житла тварин.

Як повідомлялося, нещодавно в Одеській області затримали браконьєрів з 2 тоннами незаконного вилову.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: DT.UA

0 коммент.:

Дописати коментар