неділя, 9 липня 2017 р.

Канада потерпає від лісових пожежУ Канаді оголошено надзвичайний стан в одній з провінцій. Одночасно палають майже 200 лісових пожеж. Понад 7 тисяч людей були вимушені покинути свої будинки.

У різних регіонах канадської провінції Британська Колумбія вирують одночасно 182 лісові пожежі, за останні два дні їх кількість збільшилася в три рази.

"Вогонь змусив покинути свої будинки понад 7 тис. чоловік, багато з яких не мали навіть часу на повноцінні збори. Боротьбу зі стихією по всій провінції веде близько 2 тис. пожежників і велика кількість наземної та авіаційної техніки", - йдеться в повідомленні.

Вперше за останні 14 років по всій провінції було оголошено надзвичайний стан. Різну допомогу в Британській Колумбії надсилають інші канадські провінції. Так, з Саскачевану на підмогу колегам вирушило 30 пожежних і три спецлітаки.

Але більшість зусиль пожежних зводяться на нівець посушливою погодою і високою температурою повітря.

Протягом наступного тижня дощів або похолодання не передбачається, ситуація з лісовими пожежами, ймовірно, буде тільки погіршуватися. У більшості випадків головною причиною загоряння є блискавка, хоча кілька пожеж були спровоковані необережною поведінкою людей.

Нагадаємо, у травні влада Канади в терміновому порядку евакуювали всіх мешканців міста Форт-МакМеррей в Альберті через лісову пожежу.

0 коммент.:

Дописати коментар