четвер, 6 липня 2017 р.

У Кіровоградському ОУЛМГ пройшло засідання колегіїУ Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко відбулося засідання колегії, на якому було розглянуто питання бухгалтерського обліку, виконавської дисципліни та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період.

Начальник управління розповіла про надзвичайні ситуації, які виникли у вихідні дні на Кіровоградщині. У зв’язку з буревієм, котрий пронісся територією Новоархангельського району, постраждали лісові насадження та адміністративна будівля Торговицького лісництва. Більш детальну інформацію з цього приводу буде отримано за результатами роботи спеціально створеної комісії. Крім того в результаті падіння високовольтної опори на території Світловодського лісгоспу загорілись лісові культури площею один гектар. До гасіння пожежі працівників лісової охорони не було допущено, щоб не піддавати їхнє життя небезпеці. В обох випадках, на щастя, обійшлося без людських жертв.

Як повідомила завідувач сектору бухгалтерського обліку Тетяна Проценко, за п’ять місяців 2017 року лісогосподарськими підприємствами сплачено податків до бюджетів усіх рівнів у сумі 29,5 млн. грн., єдиного соціального внеску – 10,6 млн. грн. Недоїмка до бюджету та по сплаті єдиного соціального внеску відсутня. Бухгалтерські служби лісгоспів забезпечені в повному обсязі комп’ютерною технікою, бухгалтерські операції автоматизовано на програмному продукті 1 С бухгалтерія (версія 8.2).

Заступник начальника управління Олександр Кваша доповів про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Як зазначалось, триває робота по підвищенню енергоефективності та зменшенню споживання енергоресурсів лісгоспами. Так, для теплозабезпечення виробничих і адміністративних приміщень використовується 46 твердопаливних котлів, у т. ч. за останній рік їх кількість збільшилась на п’ять одиниць. Замінюються вікна та двері на енергозберігаючі, утеплюються конструкції будівель. Обсяг використаних паливно-енергетичних ресурсів за осінньо-зимовий період становить 701 тонну умовного палива загальною вартістю 7,1 млн. грн. Загальний обсяг споживання енергоресурсів підприємствами порівняно з попереднім періодом зменшився на 17 відсотків.

Окрім ключових розглядалось питання про стан виконання виконавської дисципліни лісогосподарськими підприємствами.

Наталія Ревенко доручила продовжувати виконання заходів з охорони та захисту лісів від пожеж, приділяючи особливу увагу профілактичній роботі у хвойних насадженнях області.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
2017-07-05 14:14:00

0 коммент.:

Дописати коментар