понеділок, 3 липня 2017 р.

Чигиринські ліси рятували від пожежі


У Чигиринському районі рятувальники із лісниками запобігли масштабній лісовій пожежі, повідомляють в обласному управлінні ДСНС.

1 липня о 14:30 на території 28-го кварталу Чигиринського лісництва мобільний патруль лісової охорони виявив загорання лісової підстилки.

Згідно плану залучення сил та засобів, одразу на ліквідацію пожежі, крім пожежних підрозділів та інженерної техніки Чигиринського лісництва були спрямовані також пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС у Черкаській області. З метою координації зусиль з органами влади на місці працювала районна комісія техногенно-екологічної безпеки на чолі із головою РДА Володимиром Клименком.

Попри зусилля лісників та рятувальників, через сильний поривчастий вітер та спекотну погоду, пожежа, яка поширилася у лісовому масиві на кілька осередків, загалом встигла пройти площу у 7,5 Га лісової підстилки.

Участь у боротьбі із вогнем брали 64 фахівці лісової та рятувальної служб (із них 24 – від Управління ДСНС у Черкаській області), залучено 15 пожежних автомобілів (із них 4 – від Управління ДСНС у Черкаській області) та 3 трактори із спеціальним навісним обладнанням.

Спільними зусиллями пожежу локалізовано о 18:00, а о 19:00 – повністю. Після ліквідації вогню, для постійного моніторингу обстановки за місцем пожежі держлісгосп виставив додаткові спостережні пости. На місці працює мобільно-оперативна група ДСНС у Черкаській області. Причина загорання встановлюється. Постраждалих внаслідок пожежі не має.


Оприлюднено: 02/07/2017 12:11

0 коммент.:

Дописати коментар