понеділок, 17 липня 2017 р.

Дп «Чернівецький лісгосп» звинуватив у протизаконних діях громадських діячів, депутатів місцевих рад КіцманяВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ З ОБВИНУВАЧЕННЯ У ПРОТИЗАКОННИХ ДІЯХ ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД КІЦМАНЯ ЗА ЗАЯВОЮ ДЕРЖАВНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА
У Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено заяву ДП «Чернівецький лісгосп» за підписом директора державного підприємства Олександра Тимофєєва до Кіцманського відділу Головного управління Національної поліції у Чернівецькі області про вчинення кримінального правопорушення активістами, представниками громадських організацій та політичних партій, депутатами місцевих рад м. Кіцмань (перелік прізвищ додається).

За викладеними у заяві фактами, правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження та розпочали спеціальне розслідування дій зазначених осіб за правовою кваліфікацією ст. 206 ч. 1 Кримінального Кодексу України «Протидія законній господарській діяльності» щодо умисного перешкоджання працівникам та службовим особам ДП «Чернівецький лісгосп» у виконанні їхніх службових та господарських обов’язків.

«16 червня 2017 року працівники апарату управління лісгоспу І.І. Божеску, О.І. Божеску, А.В. Марунцелу за участю майстра лісу Кіцманського лісництва Я.В. Прокопюка приступили до роботи з відведення ділянки під прохідну рубку в кварталі 19 Кіцманського лісництва. Проведення планової прохідної рубки визначене матеріалами державного лісовпорядкування, є необхідним для підтримки лісового масиву у належному стані та обов’язковим для виконання працівниками ДП «Чернівецький лісгосп».

На місце проведення робіт прибули громадяни І.С. Литвинюк, О.О. Макидон, О.В. Горошова, В.В. Гешко та О.В. Кулько, які у грубій формі не дозволяли працівникам лісгоспу продовжувати роботу, стали погрожувати, всіляко перешкоджати її проведенню.

Задля уникнення подальшої конфронтації, працівники лісгоспу змушені були припинити заплановані роботи».

Це не перші і не єдині факти перешкоджання кіцманськими активістами діяльності державному підприємству, незаконного втручання у його роботу, що призвели до зриву виробничого процесу, та не єдині факти погроз розправи з боку громадських діячів та депутатів Кіцманя посадовим особам та працівникам держлісгоспу. Аналогічний випадок з нецензурною лайкою, погрозами та образами на адресу працівників держлісгоспу, йдеться у заяві, мав місце 6 березня 2017 року, коли працівники Кіцманського лісництва приступили до рубки з освітлення дороги, що виконувалася на підставі норм чинного законодавства і на яку був виписаний лісорубний квиток згідно матеріалів обстеження ділянки.

«Чернівецький лісгосп – державне підприємство, яке згідно своїх виробничих завдань та обов’язків перед державою веде лісове господарство у відповідності до усіх законів України та галузевих вимог, – наголошує директор підприємства Олександр Тимофєєв. – Сподіваємось, об’єктивна перевірка правоохоронцями фактів, викладених у нашій заяві, допоможе нарешті конструктивно вирішити штучний конфлікт, розпалений окремим особами не в інтересах держави та територіальних громад Кіцманського району».

Досудове розслідування за кримінальним провадженням поводять слідчі Кіцманського відділу ГУНП у Чернівецькі області.

ДОВІДКОВО:

Ст. 206 Кримінального Кодексу України «Протидія законній господарській діяльності» передбачає штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян при протиправній вимозі припинити займатися господарською діяльністю та обмежити її, поєднаній з погрозою насильства, пошкодження та знищення майна.

Ті самі дії, вчинені повторно або за змовою групою осіб, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя і здоров’я, караються штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

(НА ОСОБЛИВУ ЗАМІТКУ ДЕПУТАТАМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ): Протидія законній господарській діяльності, вчинена організованою групою або службовою особою з використанням службового становища, – карається штрафом від 10 до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Джерело: Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ
17.07.2017 | Григоряк Денис

0 коммент.:

Дописати коментар