середа, 19 липня 2017 р.

Відтепер закарпатські ліси разом з працівниками держлісохорони патрулюватимуть громадські лісові інспектори


19 липня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга та народний депутат України Робер Горват офіційно вручили 14 посвідчень громадських лісових інспекторів.

«Я хочу подякувати вам за бажання підтримувати правопорядок у лісі та прагнення кращого майбутнього для наших нащадків. Хочу запевнити, що кожен із Вас може розраховувати на мою підтримку», – звернувся РобертГорват до громадських інспекторів.

У своєму вітальному слові головний лісівник Закарпаття Валерій Мургазапевнив, що кожен з представників громади завжди може розраховувати на його підтримку і він від усіх лісівників Закарпаття, так само, розраховує на підтримку громадських інспекторів, оскільки вони – одна команда і готові відстоювати чітку позицію зі збереження лісів Закарпатської області.

Валерій Мурга підкреслив, що «громадська варта» – це допомога лісівникам у забезпеченні порядку в державному лісовому фонді, оскільки громадські інспектори беруть участь у патрулюванні спільно з державною лісовою охороною згідно з чинним законодавством України. Зокрема, щодо боротьби з «чорними лісорубами» та браконьєрами.

«У нас сьогодні важлива подія. Після кількох місяців активної роботи сьогодні ми вручили перші 14 посвідчень представникам громади, які тепер офіційно зможуть патрулювати лісовими угіддями. Я вас із цим вітаю. У вас є унікальна можливість стати захисниками наших лісів і надалі задавати тон небайдужим громадянам по свій Україні. Я усім щиро бажаю успіхів», – зазначив Валерій Мурга.

Наразі «Громадські лісові інспектора» працюють на громадських засадах.

19.07.2017

За інформацією Прес-служби Закарпатського ОУЛМГ

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=181552&cat_id=32888

0 коммент.:

Дописати коментар