середа, 19 липня 2017 р.

Канівські лісівники поєднують ведення господарства із турботою про соціальну сферу


Дата: Вчора, 20:31.Нещодавно у Державному підприємстві «Канівське лісове господарство» у робочому порядку побував начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. В ході візиту Олександр Миколайович ознайомився безпосередньо на місці із роботою канівських лісівників, поспілкувався із директором Канівського держлісгоспу Едуардом Симоненком та головними спеціалістами підприємства. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Під час діалогу з очільником обласного управління було визначено конкретні завдання щодо подальшої роботи місцевих лісівників у справі охорони, захисту та примноження лісових масивів Канівщини, окреслено чіткі пріоритети в їх роботі. Разом із тим, канівські лісівники доповіли про виконані об’єми робіт за кожним підрозділом та окремо взятими зобов’язаннями.

Доповідаючи про виконання поставлених завдань, директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко зупинився, зокрема, і на питанні плідної співпраці з місцевими громадами населених пунктів, в адміністративних межах яких розташовані лісові масиви господарства. Так, за словами Едуарда Симоненка, окрім забезпечення повного соціального пакету для своїх працівників, що включає своєчасну виплату заробітної плати та різних видів заохочень і доплат, передбачених Колективним договором між адміністрацією та трудовим колективом підприємства, останні два роки лісгосп активно долучається до питань допомоги малозахищеним жителям тутешніх сіл.

ДП «Канівське лісове господарство» завжди йде назустріч проханням місцевих закладів та установ соціальної сфери, а також місцевих сільських рад. Зокрема, лісгосп забезпечує учасників АТО на позачерговій основі паливними дровами за пільговими цінами.

Дбають лісівники і про те, аби місцеве населення мало змогу цивілізовано відпочивати та набиратися сил, спілкуючись із природою. З цією метою за останній рік було капітально поремонтовано рекреаційний пункт «Рожена криниця» у Бучацькому лісництві, створено нові рекреаційні пункти «Пекарі» (с. Пекарі – Канівське лісництво) та «Заросавиця» (с. Степанці – Степанецьке лісництво).

У місті Канів у районі вулиці Маяковського стараннями лісівників за участі місцевого депутата Канівської міської ради І. Максимюка (наразі, на жаль, – покійного) було створено дитячий майданчик «Гайок». Головне, як зазначають у лісгоспі, – не збавляти обертів і працювати й надалі на благо людей, бо ж загальновідома істина: працю лісівників по-справжньому зможуть оцінити лише прийдешні покоління.

0 коммент.:

Дописати коментар