четвер, 6 липня 2017 р.

У США закрили національні парки: вчать горобців співатиАмериканський уряд прийняв рішення закрити всі національні парки на цьому тижні для генеральної щорічного прибирання

Про це нібито йдеться в заяві Департаменту внутрішніх справ Сполучених Штатів.
Читайте також
Топ-15 найкрасивіших місць на планеті (фото)

Однак насправді цю інформацію поширив відомий сатиричний сайт Onion, володар численних премій Webby Awards.

Він навіть «цитує» міністра внутрішніх справ Кена Салазара: «У цю пору року знову ми засукаємо рукава і почнемо виконувати кропітке завдання з оновлення наших парків. Після довгого міжсезоння листя стало тьмяним, наші гірські струмки втратили свою кришталеву чистоту, і навіть пісні горобців одноманітні і безладні. Тому, будь ласка, вибачте нам шум і пил, коли ми будемо готувати мальовничі чудеса нашої країни для їх урочистого відкриття в День пам’яті».

Видання пише, що щорічно 34,2 млн га землі, які підконтрольні Службі національних парків, ретельно чистять і упорядковують, щоб вони виглядали максимально живописно влітку.

Процес включає в себе чистку струмків, прибирання сміття, відновлення кори для 37 тис. дерев-гігантів і т.п.

Крім того, не заспокоюються журналісти, близько 4,7 млрд. каменів будуть відполіровані до початкового блиску, і понад 23 млн видів місцевої дикої природи будуть вимиті і вичищені вручну.

«У Йосемітський парк були відправлені чиновники, щоб перекласти шию лебедів так, щоб отримати оптимальний баланс і витонченість, в той час як рейнджери в парку були проінструктовані «вибратися туди і розчесати ведмедів», – іронізує видання.

За матеріалами Onion
04:34 5 Липня 2017

0 коммент.:

Дописати коментар