неділя, 9 липня 2017 р.

Звернення Кіровоградської облдержадміністрації до Кабміну та МінАПК про недопустимість передачі лісів у концесіюСергій Кузьменко звернувся до Кабміну та МінАПК з листом про недопустимість передачі лісів у концесію

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко звернувся до Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України з листом.

У листі голови ОДА викладені факти й аргументи, які свідчать на користь державної форми господарювання у лісах, та зазначено, що «в умовах децентралізації влади концесія в лісовому господарстві буде негативно сприйнята як населенням, так і органами місцевого самоврядування», а також вказано на те, що «жодна країна Європи з розвиненою економікою не використовує концесійну модель управління лісами».

У своєму зверненні Кузьменко наголошує, що «підприємства лісової галузі повинні залишатися виключно в державній власності та не передаватися у концесію чи приватизовуватися».

4 липня Кабмін схвалив пропозицію Мінекономрозвитку щодо поводження з державними підприємствами, які знаходяться у підпорядкуванні центральних органів влади. Ухвалений документ визначає, які державні підприємства в довгостроковому періоді повинні залишитись у державній власності, бути передані в концесію, приватизовані або ж ліквідовані,повідомляє Урядовий портал.

Документ передбачає, що 359 об’єктів державної власності необхідно передати у концесію (право тимчасового використання приватними суб’єктами господарювання). До таких об’єктів належать аеропорти, лісові господарства, автомобільні дороги та ін.

7.07.2017:


http://lis-kr.gov.ua/news/view/item/7.07.2017-sergij-kuzmenko-zvernuvsya-do-kabminu-ta-minapk-z-listom-pro-nedopustimist-peredachi-lisiv-u-koncesiyu

0 коммент.:

Дописати коментар