вівторок, 18 липня 2017 р.

Лісові пожежі в Європі охоплюють нові регіони

Сорокаградусна спека викликає все нові пожежі на півдні Європи. Гасіння вогню ускладнюється як масштабами пожеж, так і сильним вітром.На півдні Європи із-за безперервної спеки лісові пожежі охоплюють все нові регіони. У понеділок, 17 липня, особливо напруженою ситуація була в Італії, Чорногорії і Хорватії.

Мер Риму говорить про екологічну катастрофу

За день італійські пожежники по всій країні здійснили більше тисячі виїздів на гасіння вогню. 18 великих пожеж виникли навколо Риму. Полум’я перекинулося на сосновий ліс Кастель-Фузано, який знаходиться в передмісті італійської столиці. Пожежа практично відрізав Рим від узбережжя. Відпочиваючі в поспіху залишали пляж, а місцеві жителі — свої будинки. Поліція заарештувала двох осіб, яких вважають паліями лісу.

Інший великий пожежа дістався до лікарні Сант-Андреа в північній частині Риму. Губернатор регіону Лаціо Нікола Цингаретти, заявив, що буде просити про введення надзвичайного стану, мер Риму Вірджинія Раджі назвала те, що відбувається екологічною катастрофою.

У Тоскані через пожежі евакуювали туристичні кемпінги. На Сицилії вогонь знищив сотні гектарів пасовищ. У провінції Сієна великий пожежа бушує три дні, і з ним не можуть впоратися. Влада регіону Кампанія на півдні Італії запросили міністра оборони про підтримку армії. У Неаполі залишається критичною ситуація в районі Везувію. Тривають пожежі в Калабрії.

Балкани у вогні
У Чорногорії сильна пожежа наблизився до курортного міста Сутоморе, в 30 км від столиці країни Подгориці. З-за густого диму і вогню, що насувається з пляжу терміново евакуювали сотні людей. У понеділок пожежі спалахнули і в ряді інших місць на узбережжі Адріатичного моря. Гасіння вогню ускладнюється із-за сильних вітрів.

Глави муніципалітетів Герцег-Нові, Тіват і Котор направили лист прем’єру Чорногорії Душко Марковичу та МВС з проханням про надання міжнародної допомоги в гасінні пожеж. МВС Чорногорії звернулося до механізму цивільного захисту ЄС.

Складною залишається ситуація і в інших балканських країнах. Так, у Хорватії вогонь підійшов до міст Шибеник і Пулу. У Боснії і Герцеговині пожежа бушує недалеко від міст Мостар і Требінье.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews
Июл 18, 2017

0 коммент.:

Дописати коментар