неділя, 16 липня 2017 р.

На Волині - навали диких кабанів

Селян із Запруддя на Камінь-Каширщині «дістали» постійни навали на їхні городи диких кабанів.

Посилаючись на «Полісся» та «Волинь24», - повідомляє ІА «0332.ua ».

Від кабанів потерпають мешканці села Запруддя Камінь-Каширського району. Стада спричиняють чималу шкоду людським городам.

Лише у Запрудді останнім часом від навали диких звірів постраждало до десятка городів.

Кабани стали серйозною проблемою для селян. Свинячі стада навідуються на посіви зернових та поля з картоплею. Люди переконані: кабанів розводять у мисливських господарствах для полювання.

«Кабани довели людей до такого стану, що якщо влада з цією проблемою нічого не вдіє, то скоро наші селяни обіцяють дорогу перекрити. Дикі свині просто знищують весь урожай на полях і щоразу все ближче до села. Наші жителі зверталися вже і в сільську раду, і кілька разів скликали сходи села, на які запрошували представника місцевого мисливського господарства “Наболоцьке”. Проте все марно, ніхто нам толком допомогти не може, всі лише розводять руками, мовляв, дикі вепри нічийні, з лісу, а це значить, що компенсувати завдану ними шкоду нікому,» - каже житель Запруддя, депутат Сошичненської сільради В’ячеслав Шевчук.Натомість традиційно чиновники радять людям городити посіви або страхувати їх.

Селяни ж нарікають, що законом кабани краще захищені, ніж … люди: дикі звірі вважаються власністю держави, тож завдана їм шкода прирівнюється до шкоди державі.


16:19, 16 липня

0 коммент.:

Дописати коментар