неділя, 23 липня 2017 р.

Який звір водиться у смілянських лісах, зафіксували фотопастки (ФОТО, ВІДЕО)

22 липня 2017, 21:52 Новини Черкас та Черкаської області

Сучасні технології допомагають смілянським лісівникам здійснювати на високому рівні ведення лісового та мисливського господарства. До таких новинок належать фотопастки, перша з яких була придбана Смілянським лісгоспом ще минулого року, а наразі ці пристрої вже стали незамінними помічниками у повсякденній роботі.Про це інформує сайт «Ліси Черкащини».

Фотопастки можна встановлювати у будь-якому місці, де є потреба у невидимому спостереженні, а запис здійснюється навіть у нічну пору доби та практично за всіх характерних для нашої місцевості температурних режимів. Передача ж знімків відбувається через MMS з прив’язкою до мобільного телефону відповідального працівника, або ж на електронну пошту.

«Фотопастка спрацьовує на рух в режимі реального часу і є абсолютно непомітною у лісових насадженнях. Технічно передбачена можливість фіксувати стан справ як за допомогою фотознімків, так і відеозйомки. Завдяки цьому використовуємо їх для боротьби з браконьєрами, порушниками порядку у лісах, з метою обліку та встановлення статево-вікового складу популяції диких звірів», – зазначає директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда.

Про використання, зокрема у мисливському господарстві, детальніше розповідає головний мисливствознавець Смілянського лісгоспу Костянтин Костенко. За його словами, у мисливських угіддях підприємства створена мережа біотехнічних споруд, які відвідують практично усі лісові мешканці. Тож у літню пору фотопастки використовуються для контролю за відвідуваністю диким звіром штучних водопоїв, солонців та підгодівельних майданчиків.

Пропонуємо переглянути  відео, що зафіксували фотопастки в угіддях ДП «Смілянське лісове господарство».
4-2
5-2
6-2

0 коммент.:

Дописати коментар