неділя, 9 липня 2017 р.

Мафія знищує останній золотий ліс Києва - соснові бори в Пущі-Водиці. Частина Друга, Лісовий заказник "Межигірсько-Пуща-Водицький"

Новини з расійського сайту 

Лісовий заказник "Межигірсько-Пуща-Водицький"

Знаходиться в Межигірському та Пуща-Водицькому лісництвах Святошинського лісопаркового господарства, правіше від селища Пуща-Водиця, площа-2130 га, створений у 2002 р з ініціативи Київського еколого-культурного центру. Однак, за великим рахунком ця робота виявилася марною, тому що продовжували проводити в заказнику масові суцільні і вибіркові рубки. 

За даними космічних знімків, тут вирубано суцільними рубками близько 200 га, га, тобто 10% території. Дослідження на місцевості показали, зокрема, сліди великої суцільної рубки в кв. 4, вид.1, кв. 5, вид.2, кв. 51, вид. 1, кв. 71, вид.5, кв. 76, вид.1, кв. 88, вид.1, кв. 101, вид.1, кв. 20, вид.1,4, кв. 3 Межигірського лісництва, а також в кв. 3, кв. 22, вид.1, кв. 26, вид. 2, 7 Пуща-Водицького лісництва. Причому в деяких кварталах, наприклад в кв. 22, вид 1 Пуща-Водицького лісництва і в кв. 3 Межигірського лісництва велися навіть суцільні рубки головного користування, що особливо возмутітельно.

Після санітарних рубок незаконно спалюють в заказнику порубкові залишки. Рубки завдали величезної шкоди місцям произростания рідкісних рослин. В кв. 3, 5 Межигірського лісництва була знищена популяція червонокнижною лісової ліліі.

Охоронних знаків навколо заказника немає.
Пресс-служба КЭКЦ

0 коммент.:

Дописати коментар