пʼятниця, 7 липня 2017 р.

Оцим дрючком кожен получить по горбу, хто хоче забрати наш ліс! - Ляшко


ОЦИМ ДРЮЧКОМ КОЖЕН ПОЛУЧИТЬ ПО ГОРБУ, ХТО ХОЧЕ ЗАБРАТИ НАШ ЛІС! - ЛЯШКО

Головна » Верховна ZрадаСировинна країна ніколи не буде сильною та багатою. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на деревообробному підприємстві «Брус-майстер», що на Чернігівщині. Політик переконаний, щоб створити більше робочих місць, треба не сировину із України вивозити, а готову продукцію. Так, з часу введення закону про мораторій на вивіз лісу-кругляка, авторами якого є депутати фракції РПЛ, власник «Брус-майстра» взяв на роботу ще 15 людей. На підприємстві Олег Ляшко ознайомився із виробництвом та поспілкувався із колективом.

«Оцим дрючком кожен получить по горбу, хто хоче забрати наш ліс! Якби кожне підприємство взяло на роботу додатково хоча б 15 чоловік, то по Україні мільйони б людей були працевлаштовані. Моє завдання – щоб мільйони людей в України мали роботу. Ми зараз вивозимо сировину із України, а завозимо імпортні меблі, паркет і все інше. Треба робити навпаки – нехай приходять сюди інвестори, ставлять тут деревообробне обладнання і вивозять готову продукцію», - зазначив політик.

Народний депутат наголосив, що наступний важливий крок для його команди – це модернізація підприємств.

«Перед новим роком ми прийняли закон, який дозволяє звільняти нове деревообробне обладнання від імпортного мита. Зараз ми добиваємося, аби нове устаткування звільнили від сплати ПДВ. Це дасть можливість здешевити його, як мінімум, на 30% і проводити модернізацію. Дуже важливо, щоб було нове, а не застаріле обладнання, адже це здешевить вартість енергоносіїв, зменшить собівартості продукції та збільшить продуктивність підприємств», - пояснив Ляшко.

Також фракція Радикальної партії добивається компенсації державою вартості кредитів для підприємців.

«Сьогодні підприємці беруть кредити під 26%. Натомість наші конкуренти за кордоном беруть під 3 %. Як можна бути конкурентоспроможними у світі із такими ставками кредитів в Україні? Ми пропонуємо, щоб половину вартості кредитів компенсувала держава. Це дасть можливість розвиватися – закуповувати більше сировини, створювати більше робочих місць і виготовляти більше готової продукції. Держава повинна строювати механізми, щоб у підприємств було більше роботи», - переконаний політик.

Олег Ляшко також підкреслив, що його команда добилася замороження земельного податку для промислових підприємств. Зекономлені за рахунок всіх цих кроків кошти народний депутат пропонує пустити на підвищення зарплат працівникам та модернізацію підприємств.

0 коммент.:

Дописати коментар