пʼятниця, 21 липня 2017 р.

ПОЖЕЖІ В ХОРВАТІЇ І ЧОРНОГОРІЇ ДОСЯГЛИ КОСМІЧНИХ МАСШТАБІВ


На адріатичному узбережжі в Хорватії та Чорногорії вирують лісові пожежі.

Пожежі настільки масштабні, що NASA змогла їх побачити з космосу. Відповідні фото агентство оприлюднило на своєму офіційному сайті.


Пожежі тривають уже кілька днів, ситуація ускладнена через сильні північні вітри, незвичайну спеку і відсутність опадів, повідомляє "ВВС Україна".
Чорногорія звернулася з міжнародного співтовариства, аби надати їй допомогу в боротьбі з лісовими пожежами. Український уряд повідомив, що направить у Чорногорію пожежний літак Ан-32П. Також у боротьбі з пожежами Чорногорії допоможе НАТО.
У сусідній Хорватії пожежі наближаються до другого за величиною міста країни Спліта.
Багато жителів Хорватії їдуть до Чорногорії, аби сховатися там від пожеж.
Мер Спліта заявив, що головна небезпека минула, але лісові пожежі досі не погасили. Влада в Хорватії повідомляє, що серед туристів жертв немає і що вогонь мають взяти під контроль найближчим часом.На півдні узбережжя Чорногорії лісові пожежі як і раніше загрожують містам Тіват і Херцег-Нови, а село Дурашевічі вже охоплене вогнем.

Інші середземноморські країни також стикаються із загрозою лісових пожеж.

Пожежа спалахнула в сосновому лісі поблизу міста Кастельфусано в Італії, на узбережжі на північний захід від Рима, а з пляжів в Остії люди бачать дим у цьому районі.

Як повідомляв "Знай.ua", як згорають мільйони доларів, побачили відпочивальники на пляжі де Пампелон на престижному французькому курорті Сен-Тропе. Там серед білого дня спалахнула розкішна яхта.

20.07 22:37

0 коммент.:

Дописати коментар