субота, 8 липня 2017 р.

В Канаде бушуют лесные пожарыПо меньшей мере три тысячи канадцев эвакуированы из-за лесных пожаров, сообщает издание National Post со ссылкой на местные власти.

По данным главы района Карибу Ала Ричмонда, были эвакуированы жители 1,8 тысячи домов, расположенных в 200 километрах к северо-западу от города Камлупс в Британской Колумбии. По его словам, необходимость эвакуации была вызвана изменением направления ветра.

Как сообщил глава службы по борьбе с лесными пожарами Британской Колумбии Кевин Скрепнек, площадь лесных пожаров, начавшихся в четверг, составляет 12 квадратных километров, их причина пока не установлена. На месте работают 120 сотрудников пожарной службы.

http://www.segodnya.ua/world/v-kanade-bushuyut-lesnye-pozhary-1036261.html
У Канаді палає 700 га лісів, проводиться евакуація мешканців

У канадській провінції Британська Колумбія, в 300 км від Ванкувера швидкими темпами набирає сили лісова пожежа.

Як повідомляє Укрінформ, близько 1000 мешканців населеного пункту Кеш Крік, біля якого вирує полум’я, були евакуйовані.

Попередження про можливу евакуація отримали також 1,5 тис жителів сусіднього містечка Ашкрофт. За інформацією пожежної служби Британської Колумбії, вогонь усього за кілька годин збільшився із 50 гектарів до 700.

Незважаючи на наполегливу роботу півсотні вогнеборців та кількох пожежних літальних апаратів, 30 будинків на колесах, чотири постійні помешкання та два ангари поблизу місцевого аеропорту все ж були знищені полум’ям. Утім, інформації про загиблих чи постраждалих не надходила.

Через задимленість було також закрито рух на двох трасах провінційного значення.

Поширенню вогню сприяє суха та посушлива погода, що панує у регіоні вже тиждень.
http://www.vgolos.com.ua/news/u_kanadi_palaie_700_ga_lisiv_provodytsya_evakuatsiya_meshkantsiv_273062.html

0 коммент.:

Дописати коментар