понеділок, 17 липня 2017 р.

Неоднозначний Журавський: Очищення через ліс та інші “мозолі”


До різноманітних реінкарнацій Віталія Станіславовича малинчанам вже не звикати, але зараз це головний борець за свіже повітря, — саме за те, щоб нам було чим дихати і б’ється з ранку до вечора пан Журавський, бо “Дістало!”

Зацікавила остання газетка “Жити, а не виживати. ДІСТАЛИ”, яка так аж переповнена викривальними заголовками:“Варвари знищують ліси!”,”...ліс “удобрюють” відходами”, “Вигнали “лісорубів”, а вже наступного дня…”. Отак “Житомирщину сколихнула всеукраїнська акція ГО “Дістало” проти варварської вирубки…”

Здається не Житомирщина вже, а біла безліса пустеля, і підкрадається страх. Та той страх трохи попускає, коли розумієш, що “пустеля” накрила тільки райони 66 виборчого округу, — як стане геть сутужно, то махнемо на Коростень, хіба звикати, що нас туди посилають...
Мандруємо по газеті далі до самого цікавого: “У Малині лісовози “гудуть” і вдень, і вночі”. Як оминути, цеж про Малин?!

“...Мешканці вулиці Винниченка — однієї з головних автомобільних артерій Малина — заручники свавілля винищувачів лісу. І вдень, і навіть уночі вони змушені миритися із гулом вантажівок, шлях яких проходить повз їхні будинки.”

І про все це оповідає старожил вулиці Іван Федорович…

Ріжуть, везуть, “гудуть”, екологія порушена, здоров’я підірване… І останній абзац, який викликав легку істерику в лісівників, але не через публікацію, а через те, що наш журналіст шукав, а щож вони там запитували?

Пишуть в газеті:

“Громадська організація “Дістало!” звернулася за коментарем до керівництва Малинського лісгоспу, однак на момент друку газети відповіді ми так і не отримали.”

Зрозуміло, що їм там в Києві все одно – ліс та й годі… Що? АПК? Держлісгосп? Не чули…
Далі про істерику, і про пошуки.

Звертаємося в лісгосп АПК, – ні не було, думали, що то про держлісгосп мова.

Звертаємося в дежлісгосп, – ні не було, думали, що то в АПК було звернення.

Йдемо ще раз по кругу, але лісівники відчувають, якусь підставу, і через те чуються істеричні нотки. Більше того, виявляється в держлісгоспі і самі шукають тих газетярів, щоб просвітити, щоб розповісти про якусь міжнародну сертифікацію, та не знайдуть "викривачів".

Отак осідлав Віталій Станіславович популярних “коників”: не різати, не закривати, не ображати та інші “чутливі” теми та й їздить по кругу. Головне щоб “чутливі” були для якомога ширшої цільової аудиторії відповідного виборчого округу.

А БАМ? Ви ж обіцяли і нам свіже повітря!

А що БАМ? Що БАМ?! Не той охват, не те покриття, так що ви зі своїми пахючими поросятками малинівської породи зачекайте, бо не пристало для “Дістало” боротися за свіже повітря в такому маленькому мікрорайоні.

Ну і гойдайлка. Скажіть, ну як без гойдалки? Як без цього "коника", що став візитною карткою: "Віталій Журавський відкрив у Хорошеві вже четвертий дитячий майданчик..."

http://infomalin.biz/news/politika/malin/neodnoznachniy-zhuravskiy-ochishchennya-cherez-lis-ta-inshi-mozoli.html

0 коммент.:

Дописати коментар