середа, 19 липня 2017 р.

Микола Скорик: Влада під виглядом псевдо-європейських вимог веде Україну до повного знищення
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микола Скорик заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи макрофінансову допомогу від ЄС в сумі 600 мільйонів євро.

«Зовсім нещодавно говорилося про аналогічну суму кредиту. Україна повинна отримати 600 мільйонів євро, виконавши певні вимоги. Є вимоги, що стосуються боротьби з корупцією, які можна обговорювати, але також є вимоги, які стосуються вивозу лісу-кругляку, що зовсім неприйнятно для України. При всій значності суми, для економіки України — це копійки, які нічого не вирішать для інфраструктурних змін в країні, а ми зобов'язуємося при цьому віддати одне з наших головних надбань — ліси. В умовах діючого мораторію на вивезення лісу-кругляку знищення Карпат і лісів на інших територіях країни активно триває. Якщо формальну заборона буде знято, то в Україну очікує перспектива повного знищення наших лісів», — підкреслив Микола Скорик.

Опозиціонер також зазначив, що правляча влада під виглядом псевдо-європейських вимог і псевдо-європейського курсу веде країну до повного знищення, кажучи про те, що для отримання кредиту від МВФ потрібно запустити ринок землі.

«Для того щоб отримати такий «копійчаний» кредит потрібно дозволити вивезення лісу-кругляку — це абсолютно неадекватний вчинок. Європейський вибір — це європейські цінності. Це і демократія, і свобода слова, і високий рівень життя, а також розвиток економіки, але не знищення власних природних ресурсів і тотальний розпродаж народного надбання», — підкреслив Микола Скорик.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявила про те, що якщо Україна не виконає ряд умов ЄС до кінця жовтня, то може не отримати 600 мільйонів євро. Серед них: створення умов, за яких було б неможливо порушувати зобов'язання України щодо зони вільної торгівлі з ЄС (як це робить мораторій на експорт лісу-кругляка або введення додаткових мит на вивезення товарів), створення автоматизованої системи попередньої перевірки НАЗК електронних декларацій з використанням доступу до всіх реєстрів, в тому числі Державної фіскальної служби.

Журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на opposition.org.ua

Original:
https://golospravdy.com/mikola-skorik-vlada-pid-viglyadom-psevdo-yevropejskix-vimog-vede-ukrainu-do-povnogo-znishhennya/

0 коммент.:

Дописати коментар