пʼятниця, 7 липня 2017 р.

В облраді хочуть віддати ліси Львівщини у концесіюНа розгляд найближчої сесії Львівської обласної ради винесуть звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств. Відповідне рішення у четвер, 6 липня, ухвалила постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Як зазначив новообраний голова комісії Юрій Гудима, рішення ухвалили з ініціативи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та на підставі звернення голови ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» Миколи Когута щодо передачі в концесію лісів України.

Крім того, депутати обговорили ситуацію з вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів у Львівській області. Зокрема, звернулися до Львівської облдержадміністрації з проханням надати інформацію про результати засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також про розрахунки можливостей наявних полігонів області, які можуть приймати ТПВ із м. Львова.

Варто додати, що члени комісії, розглянувши звернення голови Львівської ОДА Олега Синютки, погодили проект рішення «Про розширення регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я». Ним серед іншого передбачається включення до складу парку земельної ділянки в межах Дроговизької сільської ради загальною площею 228,18 га.

П'ятниця, 07 липня 2017, 16:55

http://forpost.lviv.ua/novyny/4891-v-oblradi-khochut-viddaty-lisy-lvivshchyny-u-kontsesiiu


ДО РЕЧІ


Стосовно звернення Львівської обласної ради щодо передачі лісів в концесію

Журналісти перекрутили факти з точністю до навпаки. Текст листа Прем’єр-міністрові України В. ГРОЙСМАНУ Щодо передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств Шановний Володимире Борисовичу! Відповідно до статті І Лісового кодексу України ліси України...

0 коммент.:

Дописати коментар