середа, 5 липня 2017 р.

Гройсман нишком доручив роздати ліси приватним особам (документ)В Україні приватні компанії отримають у користування лісові господарства країни

Про це у Facebook повідомив народний депутат Остап Єднак.

Політик додав, що Кабмін запропонував здати в концесію 359 лісгоспів. Дане рішення було схвалено урядом за пропозицією Мінекономрозвитку. На даний крок міністри пішли у рамках умов, за домовленостями з Міжнародним валютним фондом.

«Фінансові проблеми державних підприємств в кінці кінців стають проблемами бюджету і висмоктують кошти, які могли б бути використані на більш важливі речі, ніж порятунок хронічно некомерційного бізнесу», – пояснив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Нардеп Єднак вважає, що таке рішення Кабміну помилкове і прийняте з незрозумілою йому логікою. Політик зазначає, що даний крок влади показує, що реформа лісового господарства скасовується. Тому нардеп написав заяву прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, що він виходить з Робочої групи з реформування лісового господарства.

«З жовтня 2016 року, оголосивши про створення робочої групи, прем’єр жодного разу не проявив свої позиції і бачення. Міністр АПК Тарас Кутовий, відкривши одне засідання, більше не з’являвся, заступники також не показали зацікавленості в системних змінах», – повідомив Єднак.Парламентарій зазначає, що Держлісагентство очолюють непрофесійні люди, відомство працює без стратегії, відбувається корупція при експорті деревини лісгоспами та торгівля посадами.

«Якщо Гройсману потрібна буде допомога, то я завжди радий допомагати уряду. Прикривати бездіяльність, корупцію і неякісні рішення не буду», – підсумував Єднак.

Концесія – це право тимчасового використання приватними суб’єктами господарювання. До таких об’єктів належать аеропорти, лісові господарства, автомобільні дороги та ін.Джерело: Politeka
10:21 5 Липня 2017
НОВИНИ

0 коммент.:

Дописати коментар