понеділок, 24 липня 2017 р.

Біля Києва масово спалахують пожежі (фото)За останню добу в Київській області було зареєстровано десятки випадків займання

За добу в Київській області було зареєстровано 23 випадки загоряння трав’яного настилу, сміття і торфу на загальній площі понад 10 гектарів. У більшості випадків рятувальникам вдалося вчасно локалізувати вогнища. Небезпека полягає в тому, що загоряння сухої трави часто стає причиною пожеж на звалищах, торфовищах і в лісових масивах.

Так, 23 липня в оперативно-диспетчерську службу ДСЧС Миронівського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу в селі Владиславка. Існувала загроза поширення вогню на лісосмугу. Рятувальники приступили до гасіння пожежі, який через сильний вітер вже перекинувся на ліс. Втім, пожежа була швидко ліквідована.

О 21:00 в Миронівському лісництві загорілася хвойна підстилка на площі 2 га.

Пожежа була локалізована о 23:23 та ліквідована о 00:43 24 липня. На гасіння пожежі було залучено дві автоцистерни і сім чоловік особового складу.

Нагадаємо, що авіація українських рятувальників продовжує допомагати Чорногорії впоратися з масштабними лісовими пожежами.

Як раніше писала Politeka, в державній службі з надзвичайних ситуацій розповіли, що в зв’язку з масштабними пожежами, які охопили Чорногорію, Україна прийняла рішення відправити на їх гасіння свою авіацію.

Джерело: Politeka
20:54 24 Липня 2017
НОВИНИ

0 коммент.:

Дописати коментар